درباره ما

شرکت بین‌المللی طاهر تاج مادر، یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده و واردکننده تجهیزات پزشکی و زیبایی در کشور است. این مجموعه بیشتر در حوزه تولید و ارائه دستگاه‌‌های لیزر مو فعالیت دارد‌. کادر فنی و متخصصان این مجموعه با بهره‌گیری از دانش و مهارت خود از بروزترین تکنولوژی‌ها عصر حاضر، در تولید تجهیزات استفاده می‌کنند. ارتباط با مشتری و ارائه خدمات پس از فروش دو عامل مهمی است که این شرکت را از سایر رقبا متمایز می‌کند.

 

اهداف اصلی شرکت طاهر تاج مادر

هر شرکت یا مجموعه‌ای قطعا با هدف مشخصی تاسیس می‌شود. شرکت طاهر تاج مادر نیز با اهداف مختلفی تاسیس شده است که در ادامه به بررسی آن‌ها پرداخته می‌شود.

بهبود و ارتقا تجهیزات پزشکی

شرکت دانش بنیان طاهر تاج مادر با تکیه بر علم کادر فنی خود، تلاش می‌کند تا محصولاتی منطبق با استانداردهای بین المللی به متقاضیان ارائه دهد. به همین دلیل تیم مهندسی شرکت همواره در حال مطالعه و تحقیق درباره تکنولوژی‌های روز دنیا هستند تا بتوانند آن‌ها را در تولیدات خود به کار ببرند. تولید و ارائه تجهیزات استاندارد به مراکز پزشکی، باعث تسریع فرایندهای درمانی و خدمات بهتر به افراد می‌شود. همچنین میزان ریسک آسیب به کاربر از طریق تجهیزات کاهش پیدا می‌کند.

حفظ سلامت جامعه

تجهیزات پزشکی به طور مستقیم با سلامت و جان افراد در ارتباط هستند. به عبارتی غیر استاندارد بودن یک قطعه پزشکی می‌تواند سبب آسیب‌های جسمی و یا حتی مرگ افراد شود. پس می‌توان نتیجه گرفت حفظ سلامت جامعه یکی ازمهم‌ترین اهداف این شرکت به شمار می‌رود. به همین دلیل تمامی دستگاه‌های ارائه شده توسط این شرکت، از استانداردهای روز دنیا برخوردار هستند.

کارآفرینی و ایجاد اشتغال

یکی از دغدغه‌های مهم مدیریت این مجموعه، مسئله اشتغال جوانان است. به همین دلیل جمعی از مهندسان حوزه پزشکی و الکترونیک را در کنار یکدیگر گردآوری کرده است تا بتوانند از علم و مهارت خود استفاده کنند. تولید دستگاه لیزر دایود سه طول ‌موج یکی از گام‌های بزرگ شرکت طاهر تاج مادر در زمینه کارآفرینی به شمار می‌رود. در حال حاضر تعداد زیادی از جوانان متخصص در این مجموعه به طور مستقیم و غیرمستقیم فعالیت دارند.

جلوگیری از ورود کالای قاچاق به داخل کشور

کمبود یک کالا در کشور، سبب افزایش ورود کالاهای قاچاق و غیرقانونی می‌شود. معمولا کالاهای قاچاق فاقد استانداردهای لازم هستند. از آنجایی که تجهیزات پزشکی و دستگاه‌های لیزر به سلامت افراد مربوط هستند؛ ورود غیرقانونی این تجهیزات، خسارت‌های جانی و مالی جبران‌ناپذیری را در پی خواهد داشت. شرکت طاهر تاج مادر، به منظور تامین تجهیزات مورد نیاز و پیشگیری از ورود کالاهای قاچاق؛ تجهیزات پزشکی و دستگاه‌های لیزر استاندارد را به صورت کاملا رسمی و قانونی وارد کشور می‌کند.

 

خدمات شرکت طاهر تاج مادر

یکی از مهم‌ترین خدمات مجموعه طاهر تاج مادر برقراری ارتباط و تعامل با خریداران و مشتریان مجموعه است. خریداران محترم و کلینیک‌های زیبایی از طریق برقراری تماس تلفنی، می‌توانند سوالات خود را مطرح نمایند. کارشناسان فروش تمام نکات و موارد مهمی که خریدار هنگام خرید یک دستگاه لیزر باید بداند را به طور شفاف و واضح به او توضیح می‌دهند. در نتیجه خریدار هنگام انتخاب و خرید محصول دچار سردرگمی نمی‌شود. همچنین یک خرید رضایت‌بخش را تجربه می‌کند.

ارائه خدمات پس از فروش خدمت دیگری از مجموعه طاهر تاج مادر است که به مشتریان خود ارائه می‌دهد. تیم پشتیبانی شرکت در هر ساعت از طول روز آماده خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز هستند. در صورت بروز مشکل یا اطلاع از نحوه عملکرد دستگاه، می‌توان از طریق تلفن با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کرد. در صورتی که مشکل پیش آمده از طریق تماس تلفنی برطرف نشود، کادر فنی مجموعه به صورت حضوری در محل حضور پیدا می‌کنند تا در کمترین زمان ممکن آن را برطرف کنند.

 

محصولات شرکت طاهر تاج مادر

فعالیت اصلی شرکت طاهر تاج مادر بیشتر در زمینه تولید و فروش تجهیزات پزشکی و دستگاه‌های لیزر است. در حال حاضر لیزر موهای زائد، یکی از پرطرفدارترین عمل‌های زیبایی و درمانی به شمار می‌رود. در نتیجه نیاز به دستگاه‌های لیزر مو، طی سال‌های گذشته افزایش پیدا کرده است. انواع دستگاه‌های لیزر مو، محصولات اصلی این شرکت هستند‌ که هر کدام ویژگی‌ها و اثرات منحصر‌به‌فردی دارند. موارد زیر اصلی‌ترین محصولات شرکت به شمار می‌روند:

دستگاه کیوسویچ

دستگاه الترافورمر

دستگاه الکس دایود

دستگاه تیتانیوم تک هندپیس

دستگاه تیتانیوم

دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

دستگاه لیزر پلاتینیوم

جهت کسب اطلاعات دقیق‌تر درباره محصولات شرکت، با شرکت تماس حاصل فرمایید.

دستاوردهای مهم مجموعه

یکی از مهمترین دستاوردهای مهم این شرکت، تولید اولین دستگاه لیزر دایود سه طول ‌موج است. تولید این محصول با هم‌فکری و همکاری تیمی متشکل از مهندسین فیزیک لیزر، پزشکی، برق و الکترونیک به سرانجام رسید. با تولید این دستگاه لیزر دیگر نیاز به وارد کردن دستگاه‌های لیزر از سایر کشورها نیست‌. تولید دستگاه لیزر دایود سه طول موج مزایای زیر را برای کشور دربردارد:

 

با صادر کردن این دستگاه به کشورهای همسایه می‌توان درآمد قابل توجهی برای کشور کسب کرد

از خروج ارز ملی جلوگیری می‌کند

میزان وابستگی کشور ایران را به سایر کشورهای خارجی کاهش می‌دهد

مجوزهای دریافت شده

دریافت مجوزهای ضروری از سازمان‌های مختلف یکی از عواملی است که به شرکت طاهر تاج مادر کمک کرده تا بتواند برند خود را ثبت نماید و در نمایشگاه‌های بین المللی حضور پیدا کند. اصلی‌ترین مجوزهای دریافت شده توسط این شرکت به شرح زیر است:
دریافت مجوز بهره برداری صنایع پیشرفته از وزارت صنعت معدن و تجارت
دریافت مجوز از اداره کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو
دریافت گزارش‌های بالینی موثر از دانشگاه‌های علوم پزشکی
دریافت گزارش آزمون ارزیابی و انطباق با استانداردهای بین-المللی در آزمایشگاه‌های سازمان ملی استاندارد

مجوزهای دریافت شده

دریافت مجوزهای ضروری از سازمان‌های مختلف یکی از عواملی است که به شرکت طاهر تاج مادر کمک کرده تا بتواند برند خود را ثبت نماید و در نمایشگاه‌های بین المللی حضور پیدا کند. اصلی‌ترین مجوزهای دریافت شده توسط این شرکت به شرح زیر است:

دریافت مجوز بهره برداری صنایع پیشرفته از وزارت صنعت معدن و تجارت

دریافت مجوز از اداره کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو

دریافت گزارش‌های بالینی موثر از دانشگاه‌های علوم پزشکی

دریافت گزارش آزمون ارزیابی و انطباق با استانداردهای بین-المللی در آزمایشگاه‌های سازمان ملی استاندارد

حضور در نمایشگاه های بین المللی

شرکت دانش بنیان طاهر تاج مادر، تا کنون توانسته در اکثر رویدادها و نمایشگاه‌های بین المللی حوزه پزشکی که در داخل و خارج کشور برگزار می‌شود، شرکت کند. حضور در این نمایشگاه‌ها سبب بهتر معرفی دستاوردهای این مجموعه به جامعه هدف می‌شود. طبق نظر جناب آقای وطنی مدیریت شرکت طاهر تاج مادر: «برگزاری رویداد و نمایشگاه تاثیر چشم‌گیری در توسعه صنعت دارد. همچنین شرکت‌های تجاری با حضور در این رویدادها، می‌توانند دستاوردهای علمی و تخصصی خود را به راحتی در معرض نمایش قرار دهند. از سوی دیگر تجمیع تجربیات، برقراری ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مشتری، کمک شایانی در پیشرفت یک مجموعه دارد.»

 

تماس بگیرید 02188200440