خرید دستگاه لیزر تیتانیوم 2022

خرید دستگاه لیزر تیتانیوم 2022

Contents hide

خرید دستگاه لیزر تیتانیوم

دستگاه لیزر تیتانیوم یکی از با کیفیت‌ترین و پرفروش‌ترین دستگاه‌های لیزر مو زائد شرکت طاهرتاج مادر در بازار است. طول‌موج قوی دستگاه لیزر تیتانیوم 2022 از طریق دو هندپیس 4Q با سایزهای مختلف به قسمت‌های مختلف بدن تابانده شده و برای تمام تایپ‌های رنگ پوست مناسب است. لیزر تیتانیوم به دلیل داشتن دو هندپیس مختلف دسترسی به موهای زائد در قسمت‌های مختلف بدن را آسان کرده است.

دستگاه لیزر تیتانیوم با دارا بودن شعاع لکه (اسپات سایز) چهار سانتی‌متری، در هر شات محدوده بزرگی را تحت تاثیر قرار داده و باعث تسریع مدت زمان در هر جلسه می‌شود.

درمان موهای زائد با دستگاه لیزر مو سوپرانو تیتانیوم کاملاً ایمن است. به دلیل وجود تکنولوژی منحصربه‌فرد In-Motion در دستگاه تیتانیوم، ریسک بروز هایپرپیگمنتیشن بسیار کم شده است. ازآنجایی‌که روند درمان و تنظیمات دستگاه با توجه به وضعیت بالینی بیمار ازجمله رنگ پوست و مو وی مشخص می‌شود ایمنی و تأثیرگذاری درمان بسیار بالا بوده و ریسک و خطرات احتمالی به حداقل ممکن کاهش می‌یابد.

درمان اغلب طی 6 تا 8 جلسه نتایج رضایت بخشی را برای تایپ‌های پوستی مختلف ایجاد می‌کند. همچنین باوجود فناوری لیزر SHR در این دستگاه و تأثیر روی ملانین موجود در پوست، ارائه درمان برای پوست‌های برنزه و در فصول مختلف سال امکان‌پذیر شده است.

مشخصات دستگاه لیزر تیتانیوم اصل 2022

هر دستگاه لیزری که تولید می‌شود دارای یک‌سری ویژگی‌های منحصربفرد است و این دستگاه نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. اولین ویژگی که دستگاه لیزر تیتانیوم را از دیگر دستگاه‌های لیزر متمایز می‌کند، وجود دو هندپیس در آن است که هر کدام می‌توانند به صورت مجزا و یا حتی همزمان و با استفاده از طول موج‌های مختلف به عمق بافت پوست نفوذ کرده و ریشه موها یا همان فولیکول را از بین ببرد.

دقت داشته باشید دستگاه‌هایی که دو هندپیس دارند، طول عمر بیشتری نسبت به مدل‌های مشابه دستگاه‌های لیزر خواهند داشت و این یعنی دستگاه لیزر تیتانیوم تا سال‌ها می تواند کیفیت خود را حفظ کند و از آنجایی که این موضوع برای مراکز پوست و مو از اهمیت بسزایی برخوردار است، تلاش خواهند کرد تا حدالامکان این دستگاه را به دستگاه‌های مجهز کلینیک خود اضافه کنند.

از دیگر مشخصات این دستگاه، استفاده از چندین طول موج است که هر کدام از این طول موج‌ها برای پوست‌های مختلف بکار می‌روند. طول موج‌های دستگاه لیزر تیتانیوم الکس، دایود و ان دی یاگ نام دارند که به ترتیب برای موهای نازک مانند نواحی پشت لب، موهای معمولی مانند بخش‌های دست و پا و در آخر موهای ضخیم‌تر مانند قسمت‌های شکمی استفاده می‌شوند.

دستگاه لیزر تیتانیوم سوپرانو چه تفاوتی با دیگر دستگاه‌های حذف موی زائد سوپرانو دارد؟

دستگاه لیزر تیتانیوم در کنار قابلیت‌های دستگاه لیزر پلاتینیوم ازجمله به‌کارگیری همزمان و سه بعدی مؤثرترین طول‌موج‌های رفع موهای زائد (سه طول‌موج ۷۵۵، ۸۱۰ و ۱۰۶۴ نانومتر)، مجهز به فناوری QuattroTM نیز بوده و با دارا بودن شعاع لکه (اسپات سایز) بسیار بزرگ، ناحیه‌ای وسیع به مساحت 600 تا 900 سانتی متر مربع را پوشش می‌دهد. این موضوع موجب می‌شود که طول دوره درمان تا ۴۰ درصد کاهش پیدا کند.

فناوری استثنایی ICE به‌کاررفته در نسخه‌های پلاتینیوم و نیز نسخه سوپرانو ICE، در دستگاه لیزر تیتانیوم سوپرانو به ICE پلاس ارتقا یافته است. این سیستم که پیشرفته‌ترین سیستم خنک کنندگی به شمار می‌آید از ادغام TEC و فناوری‌های خنک کنندگی اینورتر تشکیل شده است و تجربه‌ای بی بدیل را از رفع موهای زائد برای بیماران به ارمغان می‌آورد.

قابلیت‌های برتر دستگاه لیزر تیتانیوم سوپرانو به همین جا ختم نمی‌شود. این دستگاه با در بر داشتن رابط‌های دوگانه امکان استفاده متوالی از دو اپلیکاتور مجزا را فراهم می‌آورد. این موضوع موجب سهولت و کوتاه‌تر شدن فرآیند لیزر موهای زائد می‌شود.

همانند نسخه‌های پیشین، در دستگاه تیتانیوم سوپرانو نیز فناوری خارق العاده SHR به‌کاررفته است. فناوری In-motion در این دستگاه‌ها موجب می‌شود که تمامی سطح پوست تحت پوشش قرار گیرد. به‌طور همزمان فناوری ICE پلاس این محصول به خنک کردن سطح پوست و پیشگیری از بروز سوختگی اختصاص یافته است. به این ترتیب عملاً‌ لیزر مؤثر موهای زائد بیماران عملاً بدون درد خواهد بود.

ویژگی‌های درمان با دستگاه سوپرانو تیتانیوم اصل

دستگاه لیزر تیتانیوم به دلیل داشتن ویژگی‌های برتر روند درمان را برای بیمار و اپراتور راحت و ایمن کرده است. در ادامه به تعدادی از این ویژگی‌ها اشاره می‌شود:

درمان انواع تایپ‌های پوستی در تناژ رنگی مختلف

دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم با ترکیب سه طول‌موج لیزر مختلف در یک اپلیکاتور، امکان درمان‌های متنوع و اختصاصی را برای مراجعین با شرایط مختلف فراهم کرده است. طول‌موج‌های به‌کاررفته در لیزر تیتانیوم عبارت‌اند از: لیزر الکساندرایت با طول‌موج 755 نانومتری، این طول‌موج برای هدف‌ قرار دادن طیف وسیعی از رنگ‌ها به‌خصوص انواع موهای نازک و کرکی و موهای روشن استفاده می‌شود. طول‌موج دوم SPEED 810 نانومتری، از این طول‌موج برای هدف‌گیری موهایی با ریشه عمیق جهت لیزر مو زائد پوست‌های تیره استفاده‌شده و برای درمان مناطق مختلف بدن و صورت مثل بازو، پاها، گونه و چانه کاملاً مؤثر عمل می‌کند؛ و درنهایت طول‌موج 1064 نانومتری Nd:YAG، این نوع لیزر به دلیل طول‌موج بلندی که دارد به‌خوبی در لایه‌های داخلی پوست نفوذ کرده و کاملاً به‌صورت اختصاصی فولیکول‌های مو را هدف قرار می‌دهد.

لیزر مو زائد پوست‌های برنزه بدون خطر سوختگی

دستگاه لیزر تیتانیوم ، به دلیل داشتن طول‌موج بلند 1064 نانومتری برای درمان موهای زائد افراد با پوست برنزه بسیار مؤثر و ایمن عمل می‌کند. به این معنا که علاوه بر تغییر و افزایش پراکندگی رنگدانه‌ ملانین در پوست‌های برنزه، لیزر ان:دیاگ به‌خوبی از لایه‌های سطحی پوست عبور کرده و بدون انحراف مستقیماً و کاملاً اختصاصی به رنگ‌دانه فولیکول‌های مو می‌رسد؛ بنابراین خطر سوختگی لایه سطحی پوست در افراد برنزه به صفر نزدیک می‌شود.

لیزر مو زائد با کم‌ترین درد

دستگاه لیزر تیتانیوم به دلیل مجهز بودن به سیستم خنک‌کننده قوی ICE PLUS در طول درمان لایه سطحی پوست را به‌صورت مداوم و مؤثر خنک می‌کند. درنتیجه بیمار درمان راحت‌تر و بدون دردی را تجربه می‌کند.

سرعت‌بالای درمان

به دلیل وجود اپلیکاتور بزرگ با قطر تابش 4 سانتی‌متر مربعی در این دستگاه، درمان در یک جلسه و با سرعت بیشتری انجام می‌شود. تعداد جلسات درمان با لیزر دایود و الکساندرایت، کمی بیشتر از درمان با استفاده از این دستگاه است.

بهداشت بالا

سری‌های متفاوتی برای درمان قسمت‌های مختلف بدن، در این دستگاه طراحی‌شده‌اند. برای مثال سری مورداستفاده در برای لیزر موهای زائد بیکینی یک‌بارمصرف بوده و احتمال انتقال آلودگی و بیماری به صفر می‌رسد. همچنین سایز و مدل سری‌ها درمان را در نواحی حساس صورت و بدن آسان‌تر کرده است.

دارای سه طول‌موج ترکیبی

به دلیل تکنولوژی سه‌بعدی بکار رفته در تیتانیوم 2021، ترکیبی از سه طول‌موج مختلف لیزر به‌طور هم‌زمان به سطح پوست تابانده می‌شود. درنهایت طول‌موج به بافت پوست نفوذ کرده و در عمق بیشتری فولیکول‌های مو را هدف قرار می‌دهد.

فناوری سیستم خنک‌کننده دستگاه لیزر تیتانیوم 

دستگاه لیزر تیتانیوم با بهره‌گیری از تکنولوژی TEC در سیستم خنک‌کننده و کنترل دما، باعث خنک شدن سطح پوست و کاهش درد در طول درمان شده و درعین‌حال با حفظ گرمای لایه‌های داخلی پوست اختلالی درروند درمان ایجاد نمی‌کند.

نحوه عملکرد دستگاه لیزر تیتانیوم سوپرانو

قیمت خرید فروش دستگاه لیزر تیتانیوم 2021 اصلی

قیمت خرید فروش دستگاه لیزر تیتانیوم 2022 اصلی

دستگاه لیزر تیتانیوم سوپرانو با فناوری Ice پلاس، به‌طور تدریجی حرارت را به فولیکول‌های موی موجود در لایه زیر درم پوست منتقل می‌کند. در این دستگاه از طول‌موج الکساندرایت که برای طیف وسیعی از انواع پوست و رنگ مو و حتی موهای روشن کاربرد دارد استفاده می‌شود.

طول‌موج اسپید (SPEED) ۸۱۰ نانومتری برای پوست‌های سبزه‌تر به کار می‌رود و فولیکول‌های عمقی‌تر مو را مورد هدف قرار می‌دهد.

طول‌موج یاگ (YAG) ۱۰۶۴ نانومتری بیشترین قدرت نفوذ را در میان طول‌موج‌ها داراست و برای موهای زیرپوستی انتخابی ایده آل به شمار می‌آید. این طول‌موج عمیق‌ترین قسمت‌های فولیکول مو را مورد هدف قرار می‌دهد.

با استفاده از فناوری منحصربه‌فرد IN-Motion و به‌کارگیری سیستم ICE پلاس نوک خنک‌کننده یاقوت کبود، احساس خنکی خوشایندی را در سطح پوست خود تجربه خواهید کرد. لیزر به‌طور مداوم در حال حرکت است که این موضوع باعث می‌شود که سطح بسیار وسیع‌تری با سرعت و سهولت بیشتر تحت درمان قرار گیرد که به‌نوبه خود بی‌نظیر است. تکنیک روبشی و قلم مویی در دستگاه تیتانیوم سوپرانو این لیزر را به‌ انتخابی بدون درد مبدل ساخته است. استفاده از این دستگاه موجب کاهش زمان فرآیند لیزر و نیز کاهش درد و ناراحتی ناشی از آن می‌شود و برخلاف دیگر انواع حذف موهای زائد هیچ ناحیه‌ای را از قلم نمی‌اندازد. اعضای مجرب مرکز لیزر موهای زائد، فرآیند انجام لیزر را به شما توضیح داده و به‌تمامی سؤالات شما پاسخ خواهند داد.

مزایا دستگاه لیزر تیتانیوم  2022

 • درمان سریع در هر جلسه به دلیل اسپات سایز 4 سانتی‌متری دستگاه
 • عملکرد 24 ساعته دستگاه
 • خروجی بسیار بالا و پایدار دستگاه به دلیل به‌کارگیری منبع تغذیه ژاپنی شش طرفه TDK
 • دارای پمپ آب ایتالیایی Bluid-o-tech
 • دارای فیلتر‌های آب دوتایی
 • 20 دارای میلیون بار شات
 • قدرت نفوذ و جذب بالا در لایه‌های عمقی پوست
 • کاهش درد در طول درمان به دلیل کولینگ قوی
 • بدون نیاز به مواد مصرفی
 • دارای صفحه‌نمایش 15 اینچی با سیستم‌عامل کاربرپسند اندروید
 • دارای 20 عدد لیزر بار 60 واتی در ابعاد 4 سانتی‌متری از برند آمریکایی کوهرنت که درمجموع 1200 وات می‌شود
 • داری ماژول طلایی
 • دستگاه دارای توان 300، 500، 600، 800، 1000، 1200 واتی است
 • دارای گارانتی یک‌ساله و 10 سال خدمات پس از فروش
 • قیمت مناسب و مقرون‌به‌صرفه
 • دارای دو فیلتر
 • دارای دو کانکتور

برای دریافت قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم اصل با مشاوران ما تماس بگیرید

مشاوران فروش

قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم 2021

نمای از جلو دستگاه لیزر تیتانیوم

زمان تقریبی از بین بردن موهای زائد با استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم

توجه داشته باشید که هر چه دستگاه‌های لیزر بیشتری تولید می‌شود، به سرعت کار آن نیز افزوده خواهد شد. این موضوع مستقیماً به استفاده از قطعات و کیفیت آنها در تولید دستگاه‌های لیزر بستگی دارد. در دستگاه لیزر تیتانیوم نیز به دلیل استفاده از دو هندپیس و همچنین طول موج‌های قدرتمند، کار از بین بردن موهای زائد در کمتر از چند ساعت انجام خواهد شد. البته موضوع دیگری که در مدت زمان پاک‌سازی پوست دخیل خواهد بود، جنس یا رنگ پوست است. یعنی هر چه رنگ پوست تیره‌تر باشد ممکن است به مدت زمان بیشتری برای از بین بردن موهای زائد لازم باشد. به طور کلی آنچه که اهمیت دارد این است که استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم نه تنها به خوبی می‌تواند موهای زائد را حذف کند بلکه کمترین آسیب را نیز در حین انجام کار به پوست وارد می‌کند.

خنک کنندگی دستگاه لیزر تیتانیوم

ایرادی که به بعضی از دستگاه‌های لیزر وارد است، سیستم فوق العاده ضعیف آنها به جهت خنک نگه داشتن پوست در هنگام انجام عمل لیزر است. همانطور که می‌دانید اگر دستگاه لیزری از چنین قابلیتی برخوردار نباشد، به احتمال زیاد بعد از انجام کار لیزر، پوست بیمار تغییر رنگ داده و اصطلاحاً می‌سوزد. این عارضه یکی از دلایلی است که متقاضیان را برای انجام لیزر ترسانده است.

اما دستگاه لیزر تیتانیوم با دارا بودن سیستم مجهز به چیلر که یک قطعه خنک کننده است، به راحتی می‌تواند در حین انجام کار، پوست بیمار را به خوبی خنک نگه دارد تا آسیبی به آن وارد نشود. این ویژگی در کمتر دستگاه لیزری بکار رفته است.

آیا سیستمی بهتر از Ice برای خنک کردن وجود دارد؟

دستگاه تیتانیوم سوپرانو از یک سیستم خنک کنندگی منحصربه‌فرد به نام IcePlus استفاده می‌کند. این سیستم به‌طور مداوم سطح پوست را خنک نموده و باعث می‌شود که در تمام طول دوره درمان احساس خوشایندی داشته باشید. این سیستم با نوک یاقوت کبود خود همچنین موجب کاهش خطر بروز سوختگی در حین اعمال گرما به فولیکول‌های عمقی مو می‌شود.

دستگاه لیزر تیتانیوم برای کدام مناطق بدن مناسب است؟

دستگاه‌های لیزر باید قابلیت‌های زیادی داشته باشند تا بتوان از آنها برای نواحی مختلف بدن استفاده کرد. در گذشته دستگاه‌های لیزری که تولید می‌شد فقط می‌توانست موهای نازک بدن را از بین ببرد که طبیعتاً برای قسمت‌های قابل توجه بدن کارآیی نداشت اما با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن دستگاه‌های فوق العاده پیشرفته مانند لیزر تیتانیوم این مشکل به طور کلی رفع شد.

لذا می‌توان گفت که استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم برای کلیه نواحی بدن مانند پشت لب، ابروها، موهای قسمت‌های دست و پا و همچنین بخش‌های شکم و زیر شکم کارآیی دارد.

آیا رفع موهای زائد با دستگاه لیزر تیتانیوم سوپرانو واقعاً بدون درد است؟

لیزر تیتانیوم سوپرانو از طریق متد SHR لیزر آلما عمل می‌کند. این متد تنها متد بالینی تأیید شده برای از بین بردن موهای زائد با لیزر بوده و عملاً‌ بدون درد است. متد ویژه انتقال گرما و انرژی در این دستگاه به‌طور مؤثر فولیکول‌های مو را از بین برده و درعین‌حال مانع از بروز آسیب یا ایجاد درد در بافت‌های اطراف می‌گردد. به علاوه به‌کارگیری فناوری پیشرفته ICE پلاس در این لیزر موجب می‌شود که سطح پوست به‌طور دائم خنک گردیده و حرارتی کنترل‌شده در سراسر طول درمان به پوست اعمال شود. نوک یاقوت کبود ICE PlusTM حرارت موجود در لایه درم پوست که محل قرارگیری فولیکول‌های مو است را تنظیم نموده و موجب کاهش آسیب پوستی می‌گردد. دما در محدوده‌ای کنترل‌شده و ثابت باقی می‌ماند و این موضوع موجب اثربخشی بیشتر دستگاه لیزر دایود می‌شود.

آیا حذف موهای زائد با دستگاه تیتانیوم سوپرانو برای پوست‌های سبزه بی‌خطر است؟

بله. اگرچه ملانین موجود در پوست‌های سبزه، حساسیت قابل‌توجهی را نسبت به حرارت ناشی از درمان لیزر از خود نشان می‌دهد، متد SHR به‌کاررفته در لیزر تیتانیوم سوپرانو ازنظر بالینی انتخابی ایمن برای پوست‌های سبزه محسوب می‌شود. فناوری SHR به‌کاررفته در این دستگاه به‌جای اینکه فولیکول‌های مو را در معرض پالس پرانرژی لیزر قرار دهد و موجب آسیب پوست‌های سبزه با سطح بالای ملانین گردد، حرارت پوست را به‌صورت تدریجی افزایش می‌دهد تا به سطح موردنیاز برای از بین بردن فولیکول‌های مو برسد. به همین خاطر SHR ایمن‌ترین گزینه رفع موهای زائد در انواع پوست ازجمله پوست‌های سبزه به شمار می‌آید.

آیا می‌توان از دستگاه لیزر تیتانیوم سوپرانو در تابستان و در درمان پوست‌های برنزه استفاده کرد؟

بله. متد SHR به‌کاررفته در دستگاه تیتانیوم سوپرانو اثری استثنایی بر روی ملانین موجود در پوست گذاشته و موجب می‌شود که بتوان از آن در هرزمانی از سال و نیز در درمان رفع موهای زائد در پوست‌های برنزه استفاده کرد. علاوه بر آن، پس از درمان SHR لیزر تیتانیوم، تماس نور خورشید اثرات مخرب کمتری بر روی پوست خواهد گذاشت.

ICE پلاس یک فناوری پیشرفته است که به‌طور مداوم پوست را خنک نموده و امکان انتقال آسان حرارت در محدوده کنترل‌شده را در سراسر طول دوره درمان فراهم می‌آورد. نوک یاقوت کبود ICE PlusTM حرارت موجود در درم پوست که محل قرارگیری فولیکول‌های مو است را تنظیم نموده و موجب کاهش آسیب پوستی می‌گردد. دما در محدوده‌ای کنترل‌شده و ثابت باقی می‌ماند و این موضوع موجب اثربخشی بیشتر دستگاه لیزر دایود می‌شود. بیماران اکنون می‌توانند از تجربه‌ای کاملاً بدون درد و با خنکی خوشایند در حین جلسه لیزر موهای زائد لذت ببرند.

دستگاه لیزر تیتانیوم سوپرانو به چند جلسه درمان نیاز دارد؟

در کلینیک زیبایی Medspa که بالغ‌بر ۱۰ سال لیزر موهای زائد را با لیزر سوپرانو انجام می‌دهد، نتایج معمولاً‌ به دنبال ۶ الی ۸ جلسه درمان حاصل می‌شود. این موضوع تا حدی بستگی به نوع پوست و موی بیماران دارد و عوامل متعددی می‌توانند تعداد جلسات موردنیاز برای شمارا تعیین کنند. بااین‌حال، به دنبال هر جلسه درمان شاهد کاهش دائمی در تعداد موهای خود در ناحیه تحت درمان خواهید بود. معمولاً برای کاهش دائمی تعداد موها تا بیش از ۸۰ درصد، به ۶ الی ۸ جلسه درمانی نیاز است. این کاهش ۸۰ درصدی در عرض ۶ ماه از آخرین نوبت درمان قابل‌مشاهده خواهد بود؛ بنابراین درمی‌یابید که تنها با چند جلسه درمان می‌توانید یک‌بار برای همیشه از شر موهای زائد خود خلاص شوید.

آیا حذف موهای زائد سفید با دستگاه لیزر تیتانیوم امکان پذیر است؟

همانطور که میدانید عملکرد لیزر توسط رنگدانه های ملانین انجام پذیر است. بدین گونه که ملانین مو پرتوهای لیزر را جذب می کند و با گرم کردن فولیکول ها باعث نابودی موهای زائد بدن میشود. در موهای سفید رنگدانه ملانین وجود ندارد تا اشعه لیزر را به خود جذب کند، بنابراین عملکرد لیزر در این شرایط مختل میشود. جای هیچ نگرانی نیست زیرا اکثر موهای زائد بدن از جمله نواحی بیکینی و زیر بغل دارای ملانین و مشکی هستند و به درمان لیزر پاسخ مناسبی می دهند. پس بدون نگرانی به حذف موهای زائدتان با دستگاه لیزر تیتانیوم فکر کنید.

فواید و عوارض استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم 2022

فواید و عوارض استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم 2022

فواید و عوارض استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم 2022

استفاده از دستگاه‌های لیزر در کنار خوبی‌هایی که دارد ممکن است دارای عوارضی نیز باشند. با این حال بسته به این دارد که از چه دستگاه لیزری برای حذف موهای زائد استفاده شود. این نوید را به شما می‌دهیم که استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم مزیت‌های بیشتری نسبت به عوارض آن دارد که در ادامه به هر دو موضوع می‌پردازیم:

·       فواید دستگاه لیزر تیتانیوم

– پاک‌سازی پوست باید به شکل تمام و کمال انجام شود. بعضی از دستگاه‌های لیزر به دلیل داشتن کیفیت پایین، چند خط در میان به فولیکول مو حمله می‌برند که در این شرایط بعضی از موهای بدن فقط چند روز بعد از انجام لیزر به رشد خود ادامه می‌دهند، اما بکارگیری از دستگاه لیزر تیتانیوم در زمان مناسب به حذف کلی موهای زائد می‌پردازد.

– به غیر از پاک‌سازی موهای بدن، این دستگاه در بر طرف کردن ضایعات پوستی نیز نقش دارد. لذا چنانچه در نواحی مختلف پوست دارای ضایعات ریز و درشت هستید، حتماً با پزشک معالج برای استفاده از این دستگاه صحبت کنید.

– بهترین مزیت استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم بدون درد بودن آن است. با توجه به اینکه این دستگاه با تکنولوژی‌های قابل توجه تولید شده است، در هنگام کار با کمترین فشار وارده بر پوست کار خود را انجام می‌دهد که همین امر سبب می‌شود پوست بدن بیمار با کمترین درد مواجه شود.

·       عوارض دستگاه لیزر تیتانیوم

همانطور که عرض کردیم هر دستگاه لیزری ممکن است عوارض مختص به خود را به بار بیاورند، با این وجود هر چه دستگاه لیزر از قدرت بهتری برخوردار باشد، احتمال ایجاد عوارض کاهش می‌یابد. در حال حاضر که با شما صحبت می‌کنیم عوارض‌های قابل توجهی بعد از انجام عمل لیزر توسط این دستگاه گزارش نشده است، به جز چند مورد کوفتکی بدن و یا وجود التهاب که کاملاً طبیعی هستند. توجه کنید که برای رفع این موارد می‌توانید از کمپرس آب یخ استفاده کنید. لذا نتیجه می‌گیریم که استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم بدون کمترین عوارض است.

آیا لیزر موهای زائد با دستگاه تیتانیوم سوپرانو Ice بی‌خطر است؟

حذف موهای زائد با لیزر یکی از شناخته‌شده‌ترین کاربردهای لیزر در شاخه پزشکی و اعمال زیبایی محسوب می‌شود و تحقیقات زیادی نیز بر روی آن صورت گرفته است. لیزر بدون درد تیتانیوم سوپرانو از سال ۲۰۰۵ که تأییدیه سازمان غذا و دارو را دریافت کرده است، بر روی هزاران نفر در سراسر جهان اعمال گردیده و نتایجی موفق و ایمن را در کاهش دائمی موهای زائد از خود نشان داده است.

در دستگاه لیزر تیتانیوم سوپرانو ایمنی در اولویت نخست قرار دارد. این دستگاه از فناوری SHRTM استفاده می‌کند که تنها روش عملاً بدون درد لیزر موهای زائد است که تأییدیه بالینی دریافت کرده است. همچنین این لیزر برای تمامی انواع پوست ازجمله پوست‌های سبزه ایمن در نظر گرفته می‌شود. متد انتقال یک پالس واحد و افزایش تدریجی حرارت به نحوی مؤثر موجب تخریب فولیکول مو و تأخیر رشد مجدد موها می‌شود و درعین‌حال نیز از بروز آسیب به بافت‌های اطراف جلوگیری می‌کند. این درمان را می‌توان در هرزمانی از سال انجام داد. لیزر تیتانیوم سوپرانو به‌خوبی بر روی پوست‌های برنزه اثر می‌کند. ضمناً پس از درمان خیالتان از این بابت راحت خواهد بود که مواجهه با نور آفتاب اثری بر روی پوستتان باقی نمی‌گذارد.

دستگاه لیزر تیتانیوم اصل را از کجا خریداری کنیم؟

طبیعی است که برای خرید دستگاه لیزر تیتانیوم که از حساسیت بالایی برخوردار است باید اقدامات مناسبی صورت بگیرد. در واقع خرید این‌گونه محصولات که جنس‌های تقلبی یا بی‌کیفیت آن در بازار به وفور یافت می‌شود، کار چندان راحتی نیست. اما می‌خواهیم با معرفی یک شرکت معتبر و مشاوره خرید دستگاه لیزر تیتانیوم ، خیال شما را از بابت خرید و ضمانت محصول راحت کنیم. شرکتی که مد نظر داریم طاهر تاج مادر نمایندگی طاهر تاج مادر نام دارد. این شرکت سال‌هاست که در این حیطه مشغول به فعالیت است و با کلینیک‌های زیادی در ارتباط بوده است.

با توجه به اینکه قیمت‌های مختلفی از دستگاه لیزر تیتانیوم در بازار وجود دارد، می‌توانیم این وعده را به شما بدهیم که تهیه این دستگاه از شرکت طاهر تاج مادر نمایندگی طاهر تاج مادر بصرفه‌ترین خریدتان در خصوص محصولا پوست و مو خواهد شد.

اگر سوالات دیگر و یا ابهاماتی در این خصوص دارید، توصیه می‌کنیم که به سایت رسمی این شرکت مراجعه کنید و با استفاده از شماره‌ تماس‌های موجود در سایت با مشاوران این تیم که به صورت 24 ساعته آمادگی پاسخگویی به شما عزیزان را دارند، تماس بگیرید. ضمناً در نظر بگیرید که این شرکت در ایران جزو چند شرکت برتر تولید و تهیه دستگاه‌های لیزر است که کیفیت دستگاه‌های آن توسط مراکز معتبر دنیا مورد تأیید قرار گرفته است.

دیگر تأییده‌های دستگاه لیزر تیتانیوم به شرح زیر است:

 • تأیید شده توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
 • تأیید شده توسط مرکز تحقیقات انفورماتیک
 • تأیید شده توسط دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
 • تأیید شده توسط وزارت صمت (صنعت، معدن و تجارت)
 • دارای گواهینامه‌های بین المللی مانند گواهینامه GMP

گفتنی است که شرکت طاهر تاج مادر نمایندگی طاهر تاج مادر در شهرستان‌ها نیز نمایندگی دارد و برای خرید دستگاه لیزر تیتانیوم نیاز به حضور فیزیکی در تهران نخواهید بود. از جمله مزیت‌هایی که می‌توان برای خرید و فروش انواع دستگاه‌های لیزر از این شرکت متذکر شد، ضمانت 10 ساله محصولات و خدمات پس از فروش آنهاست که در کمتر شرکتی این‌چنین خدماتی وجود دارد.

همچنین لازم به ذکر است که قیمت‌های فوق العاده مناسب دستگاه‌های لیزر خصوصاً دستگاه لیزر تیتانیوم اکثر کیلینک‌های کشور را مجاب به استفاده از خدمات شرکت طاهر تاج مادر نمایندگی طاهر تاج مادر کرده است که به در جای خود موفقیت چشم‌گیری برای این شرکت به حساب می‌آید.

برای خرید دستگاه لیزر تیتانیوم اقساطی با diodealex.ir تماس بگیرید
1 reply
 1. dr.sam
  dr.sam says:

  من از این دستگاه لیزر استفاده نکردم ولی تعریفشو زیاد شنیدم. لیزر تیتانیوم این روزا خیلی طرفدار داره

  پاسخ

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *