9  نکته طلایی برای خرید دستگاه لیزر

خرید دستگاه لیزر دایود الکس

آیا می دانستید سالانه بیش از نیمی از افراد با انتخاب و خرید دستگاه لیزر اشتباه، پوست خود و دیگران را نابود کرده و مجبور می شوند هزینههای زیادی را صرف ترمیم و بازسازی پوست شان کنند؟ هنگامی که تصمیم می گیرید دستگاه لیزر موهای زائد خریداری کنید، باید موارد مختلفی را بررسی کنید تا انتخاب درستی داشته باشید. ما در ادامه شما را با 9 مورد آشنا می کنیم.

 

  1. آیا این دستگاه لیزر مطابق نیازهای من است؟

با شناخت نیازهای واقعی خود، می توانید لیزر مناسب تان را انتخاب کنید. مشاغل مختلف با توجه به اهداف ، مشتریان و نیازهایشان به دستگاههای متفاوتی نیاز دارند. برای مثال اگر بر روی موهای زائد تمرکز دارید، باید دستگاهی را انتخاب کنید که علاوه بر کاهش درد در مراجعان، اثر بخشی فوق العاده ای داشته باشد. طول موجی که باید در یک دستگاه لیزر مناسب برای موهای زائد در نظر گرفته شود حدود 800 تا 900 نانومتر می باشد که در این بازه، طول موج 810 نانومتری به عنوان استاندارد طلایی برای حذف موهای زائد شناخته می شود. دستگاه لیزر دایود الکس با قابلیت تنظیم طول موج به پزشکان و متخصصان این امکان را می دهد تا به سادگی به رفع موهای زائد بدن مراجعان بپردازند.

  1. هزینه های جانبی دستگاه لیزر انتخابی من چقدر است؟

اکثر دستگاههای لیزر نیاز به مراقبتهای خاص و زیادی ندارند. تنها قسمت treatment handle دستگاه است که باید پس از به اتمام رسیدن طول عمر مفیدش، تعویض و یا تعمیر شود. متاسفانه چند سالی می شود که ما در شرایط تحریم قرار گرفته ایم و برخی از قطعات دستگاههای خارجی کم یاب و حتی نایاب شده اند. در نتیجه هزینه برخی از این قطعات به شدت بالا است. پس ما باید دستگاهی را انتخاب کنیم که چنان چه روزی قسمتی از آن آسیب دید بتوانیم جایگزینش را بیابیم و از پس هزینهها خرید آن بر بیاییم. دستگاه لیزر دایود الکس یکی از بهترین دستگاههایی است که مورد تایید پزشکان و مختصصان در حوزه لیزر قرار گرفته است و تمام قطعات آن به صورت اورجینال و با قیمت مناسب در بازار موجود می باشد.

 

  1. شرکتی که برای خرید دستگاه لیزر دیود الکس انتخاب کرده ام، معتبر است؟

متاسفانه امروزه شاهد حضور شرکتهایی هستیم که قطعاتهای کپی و غیر اورجینال را به قیمتهای پایین خریداری و مونتاژ کرده و در نهایت به عنوان دستگاههای اصل وارد بازار می کنند. بهتر است پیش از خرید، از ویژگی و نشانههای دستگاه دیود الکس اورجینال و شرکت سازنده آن اطلاعات کسب کنید. شما می توانید از شرکت بین المللی طاهر تاج مادر بهترین و حرفه ای ترین دستگاههای لیزر را خریداری کنید. این شرکت به شما این ضمانت را می دهد که چنان چه از اورجینال بودن دستگاه اطمینان حاصل نکردید، محصول را از شما پس گرفته و مبلغ را به طور کامل به شما باز گرداند. اگر قصد فروش دستگاه لیزر دایود الکس یا سایر دستگاه های لیزر را دارید شرکت طاهر تاج مادر خریدار دستگاه های شماست.

 

  1. آیا از شرکتی خرید می کنم که خدمات پس از فروش به من ارائه می دهد؟

هر وسیله ای اعم از لوازم خانگی، لوازم الکتریکی، دستگاههای لیزر ممکن است بر اثر ضربه آسیب ببیند و یا قطعه ای از آن بسوزد. دستگاههای لیزر موهای زائد بسیار پیچیده و نیازمند قطعههای خاص و کمیابی برای تعمیر هستند. در نتیجه هرفردی از پس تعمیر آن بر نمی آید. قطعات لیزر شما باید فقط توسط تکنیسینهای لیزری تعمیر و تعویض شود. پس پیش از قرار گرفتن در چنین شرایطی، پیش بینیهای لازم را داشته باشید و خرید خود را از شرکتی انجام دهید که خدمات گارانتی، تعمیرات و … را ارائه می کند و پس از فروش دستگاه لیزر دیود الکس خود، هم چنان به مشتری وفادار است.

  1. آیا دستگاه لیزر موهای زائد، توانایی حذف تتو از پوست را دارد؟

شما می توانید با یک تیر دو نشان بزنید. دستگاه لیزر دیود الکس با طول موجهای متفاوتی که دارد می تواند علاوه بر حذف دائمی موهای زائد بدن، رنگدانههای پوست را بشکند و باعث پاک شدن اثر خالکوبی شود. هم چنین این لیزر قدرتمند دارای سیستم خنک کننده پیشرفته است که خطر سوختگی بر اثر لیزر اثر خالکوبی را به حداقل رسانده و سبب راحتی بیشتر افراد و موثر تر شدن درمان می شود.

توانایی های بالای لیزر دایود الکس برای از بین بردن خالکوبی ها

  1. دستگاه لیزر مورد نیاز من باید چه توانی داشته باشد؟

هر لیزر و هر طول موج روی یک رنگ پوست موثر است و باعث بیشترین بازدهی می شود. اگر شما قصد دارید که لاین از بین بردن موهای زائد توسط دستگاه لیزر را در کلینیک خود راه اندازی کنید، باید این موضوع را در نظر داشته باشید که مراجعان شما رنگ پوستهای مختلفی دارند. پس باید از دستگاه لیزری استفاده کنید که بیشترین تاثیر را در انواع پوست داشته باشد.

به طور مثال دستگاه دایود الکس روی 6 تایپ پوستی بهترین تاثیر را می گذارد. از سمت دیگر ، کلینیک شما مراجعان زیادی دارد در نتیجه هر چه تعداد بیشتری از مراجعان را در طول روز بتوانید بپذیرید، مطلوب تر خواهد بود. پس سرعت دستگاه لیزر و کوتاه بودن جلسات لیزر نیز می تواند یک آپشن عالی هم برای شما و هم برای مراجعانتان باشد.

ویژگی هایی برای خرید دستگاه لیزر دایود الکس

اما شما یک پزشک فعال در حوزه لیزر هستید و محدودیت بودجه و فضا به شما این امکان را نمی دهد تا برای هر دسته از افراد، دستگاه لیزر مخصوصی تهیه کنید. در نتیجه باید دستگاهی خریداری کنید که پاسخگوی انواع مختلف پوست باشد. اما این امر چگونه اتفاق می افتد؟

دستگاهی که شما انتخاب می کنید، باید پتانسیل تنظیم طول موج مناسب را داشته باشد. دستگاه لیزر الکس دایود به دلیل قابلیت تنظیم طول موج به پزشکان و متخصصان اجازه می‌­دهد تا در تمام طول سال، انواع مو و رنگ پوست را به سرعت و بدون درد درمان کنند.

 

  1. می توانم از دستگاه تا چند ساعت به طور مداوم استفاده کنم؟

هر دستگاه لیزری محدودیتهای خاص خودش را دارد. برای مثال برخی از دستگاهها را باید بعد از حدود 4 تا 6 ساعت استفاده خاموش کنید تا خنک شوند. بهتر است لیزری را خریداری کنید که محدودیتهای کمتری داشته باشد.

  1. دستگاه چه عوارض جانبی برای پوست بیمار به همراه خواهد داشت؟

معمولا افراد پس از تحت درمان قرار گرفتن توسط دستگاههای لیزر، کمی حساسیت و حتی قرمزی پوست را تجربه خواهند کرد. حتی ممکن است کمی تغییر رنگ در پوست شان را مشاهده کنند. برای مثال پوست روشن تر و یا تیره تر شود. شما باید دستگاهی را انتخاب کنید که استانداردهای لازم را دارا باشد.  دستگاه لیزر دایود الکس، توسط پزشكان و محققان برجسته در دنيا مورد استفاده و آزمايش باليني قرار گرفته است. در حال حاضر کلینیکهای پیشرفته حذف موهای زائد در سر تا سر دنیا تکنولوژی دستگاه لیزر الکس دایود را به عنوان یک پیشنهاد بالینی و حرفه ای ارائه می‌­دهند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه لیزر دایود الکس با ما در ارتباط بوده و از مشاورین فروش ما به طور رایگان مشاوره دریافت کنید. از اینکه تا اینجای مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را به جا می آوریم.

مشاوران فروش

خانم عابـدی ۸۲۵۳ ۳۴۳ ۰۹۱۲

آقای سـایـلــه 9361 778 0912

آقای دوستـی ۵۴۸۲ ۷۱۸ 0912

خانم انصـاری 5731 ۷۴۸ ۰۹۱۲

خانم صمصامی ۹۵۳۴ ۷۸۶ ۰۹۱۲

آقـای کریـمـــــی 0539 779 0912

آقـــــــــای آذری ۶۵۴۳ ۷۷۳ 0912

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *