مشاوره خرید دستگاه لیزر دایود

مشاوره خرید دستگاه لیزر دایود

با دریافت مشاوره خرید دستگاه لیزر دایود از گروهی از متخصصین و باتجربه، می‌توانید انتخاب بهتری هنگام خرید دستگاه داشته باشید. بسته به نوع هدف ممکن است خرید دستگاه لیزر بدن برای منزل یا کلینیک زیبایی داشته باشید. برخی مواقع نیز برحسب میزان بودجه خرید دستگاه لیزر دایود دست‌دوم از فروشگاه‌های معتبر انتخاب هوشمندانه‌ای است. با توجه به اینکه در حال حاضر میزان فروش دستگاه لیزر دایود به دلیل عملکرد بسیار خوب آن رشد چشمگیری داشته است، در این مطلب قصد داریم به عواملی که موقع خرید دستگاه لیزر دایود باید به آن‌ها توجه ویژه داشته باشید، اشاره‌کنیم.

برای دریافت مشاوره فروش لیزر دایود به صور تلفنی، از طریق شماره تماس 09123438253 با ما در ارتباط باشید.

[lwptoc]

نکات مهم مشاوره خرید دستگاه لیزر دایود

مواردی که در ادامه عنوان می‌کنیم مهم‌ترین فاکتورهای خرید و تشخیص دستگاه لیزر دایود باکیفیت و با عملکرد بسیار عالی است که به شکل رایگان به‌عنوان مشاوره فروش لیزر دایود خدمت شما عزیزان ارائه می‌کنیم.

مشاوره فروش لیزر دایود

سایز و نوع طراحی هد دستگاه لیزر

 موقع خرید دستگاه لیزر موهای زائد خانگی و یا دستگاه لیزر مو زائد حرفه‌ای برای کلینیک، اولین موردی که باید به آن دقت کنید، سایز و نوع طراحی هد دستگاه است. هرچقدر هد دستگاه کوچک‌تر باشد، به شات‌های بیشتری برای پوشش دادن یک ناحیه نیاز خواهید داشت و هرچقدر تعداد شات دستگاه بیشتر باشد، هزینه بیشتری برای شما در پی دارد.

از طرفی همیشه در مشاوره فروش لیزر دایود تأکید می‌کنیم،دستگاه‌هایی که قسمت هد آن‌ها کوچک‌تر است، احتمال اشعه نخوردن برخی قسمت‌های بدن بیشتر شده و اثربخشی درمان را کمتر می‌کند. به همین دلیل عنوان می‌کنیم هرچقدر این ناحیه بزرگ‌تر باشد، میزان اشعه لیزر خروجی  بر روی نواحی بزرگ بدن مثل کمر بیشتر شده ، درمان شکل یکنواخت خواهد داشت و در تمامی نواحی نتیجه درمانی یکسان نشان خواهند داد.

ضمناً بزرگ‌تر بودن سایز هد باعث افزایش میزان نفوذ اشعه می‌گردد که اثربخشی درمان را بیشتر کرده و احتمال رشد مجدد فولیکول مو را به‌شدت کم می‌کند.

توان خروجی دستگاه لیزر

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد خانگی یا حرفه‌ای، دستگاهی است که علاوه برداشتن سایز هد بزرگ‌تر، توان خروجی مناسب برای تأمین انرژی موردنیاز برای تولید این میزان اشعه خروجی را داشته باشد. در مشاوره خرید دستگاه لیزر دایود مثال می‌زنیم اگر 6 لیزر بار با توان 100 وات در قسمت سر هندپیس وجود داشته باشد، انرژی موردنیاز به‌راحتی در دستگاهی با توان خروجی 2000 وات تأمین می‌شود. ضمناً انواع طول‌موج دستگاه‌های لیزر،انرژی‌های مختلفی دارند که برای تأمین انرژی هرکدام، به توان متفاوتی نیاز است.

سیستم خنک‌کنندگی دستگاه لیزر

 توجه به سیستم خنک‌کنندگی دستگاه بسیار مهم است. حتی اگر بهترین دستگاه لیزر موهای زائد را هم خریداری کنید اما سیستم خنک‌کنندگی خوبی نداشته باشد، باعث بروز احساس درد، قرمزی و سوختگی خواهد شد.

گاهی اوقات فولیکول مو عمیقاً داخل پوست قرارگرفته و برای انتقال گرما و سوزاندن آن باید زمان بیشتری صبر کرد. درنتیجه اگر سیستم خنک‌کنندگی قوی وجود نداشته باشد تا بین هر شات گرما را پخش کند، عوارضی که گفته شد پدید خواهد آمد.

بنابراین وجود سیستم خنک‌کنندگی قوی در لیزر موهای زائد برای پوست‌های حساس خیلی اهمیت دارد تا از احتمال بروز عوارض جانبی کم شود. هرچقدر این سیستم قوی‌تر باشد، گرما به‌خوبی پخش‌شده و خنثی می‌گردد. اپراتور هم می‌تواند با سرعت و تعداد شات بیشتری کار کند درنتیجه اثربخشی این روش بیشتر شده و برای رسیدن به نتیجه مطلوب به تعداد جلسات کمتری نیاز خواهید داشت.

رابط کاربری ساده دستگاه لیزر

یکی از مواردی که همیشه در مقایسه لیزر الکساندرایت با لیزر دایود به آن اشاره می‌کنند، رابط کاربری ساده‌تر آن است. بااین‌حال بازهم بین دستگاه‌های مختلف لیزر دایود، رابط کاربری‌ها با یکدیگر متفاوت است.

مثلاً در برخی مدل‌ها شما باید به شکل دستی پارامترهای مختلف را از روی جداول کاری مخصوص وارد کنید که هم زمان‌بر بوده و هم احتمال خطای اپراتور و تأثیر منفی روی نتیجه درمان وجود دارد.

بنابراین اگر می‌خواهید بدانید که دایود بهتر است یا الکساندرایت، باید بگوییم که اگر نحوه تنظیم و کار با دستگاه لیزر برای شما اهمیت زیادی دارد، حتماً به‌جای دستگاه لیزر الکساندرایت، لیزر دایود خریداری کنید. از بین دستگاه‌های مختلف لیزر دایود هم نوعی را خریداری کنید که برای واردکردن اطلاعات، می‌توانید از مانیتور استفاده کنید.

سود حاصل از هر بار شات هندپیس

یکی از نکات بسیار مهمی که به مشتریان خود در مشاوره فروش لیزر دایود بیان می‌کنیم، سود حاصل از هر بار شات هندپیس است. طبیعتاً هرچقدر دستگاه، تعداد شات بیشتری داشته باشد، مراجعه‌کننده بیشتری می‌توانید ویزیت کنید و درآمد بیشتری هم خواهید داشت. از طرفی هرچقدر طول عمر بیشتری داشته باشد، کمتر مجبور به خرید بخش سری (Head) جدید خواهید شد و سود خالص دریافتی بیشتر می‌گردد.

سرعت تکرار شات لیزر

زمانی که بین هر بار اشعه لیزر طول می‌کشد به‌سرعت تکرار معروف است. ازاین‌جهت دستگاه‌های لیزر دایود بسیار بهتر از IPL لیزر هستند، بااین‌حال این مورد بین دستگاه‌های مختلف لیزر دایود متفاوت است. هرچقدر سرعت تکرار بیشتر باشد، پروسه حذف موهای زائد کمتر طول می‌کشد و مشتریان بیشتری می‌توانید در روز ویزیت کنید درنتیجه درآمد شما بیشتر خواهد شد. دقت داشته باشید که به‌تناسب نرخ تکرار بالا، داغ شدن دستگاه سریع‌تر رخ می‌دهد و سیستم خنک‌کنندگی قوی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

قابلیت پیوسته‌کار کردن طولانی دستگاه

موقع خرید دستگاه لیزر دایود حتماً مشخصات دستگاه را چک کنید تا مشخص شود مدت‌زمانی که دستگاه قادر است بدون استراحت به شکل پیوسته‌کار کند، چند ساعت است. دستگاه‌هایی که قابلیت پیوسته‌کار کردن در آن‌ها طولانی‌تر است، سودآوری بیشتری برای شما دارند چون مراجعه‌کنندگان بیشتری می‌توانید پذیرش کنید بدون اینکه دستگاه نیاز به استراحت پیدا کند.

پشتیبانی شرکت فروشنده دستگاه لیزر

شاید این مورد در لیست نکات مهم راهنمای خرید لیزر دایود چندان مهم به نظر نرسد ولی برای برخی افراد که قصد دارند برای کلینیک خود دستگاه لیزر دایود خریداری کنند، بسیار مهم است. برخی شرکت‌ها همراه با دستگاه، تصاویر باکیفیت اورجینال از دستگاه ارسال می‌کنند و حتی بروشورهای تبلیغاتی نیز قرار می‌دهند. این مورد کمک می‌کند تا به هر بیمار یک بروشور تحویل دهید تا تبلیغ‌کننده مرکز درمانی و زیبایی شما باشد.

خدمات پس از فروش

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در راهنمای خرید لیزر دایود می‌توانیم عنوان کنیم، خدمات پس از فروش است. خدمات پس از فروش به گارانتی دستگاه گفته می‌شود که در صورت خرابی، تعمیر آن توسط نمایندگی انجام شود و تا چندین سال تضمین شود که قطعات آن را در بازار وارد خواهد کرد.

سؤالات متداول

1-       چه عواملی در خرید دستگاه لیزر دایود بسیار مهم هستند؟

 سایز و طراحی هد دستگاه، توان خروجی بالا، سیستم خنک‌کنندگی قدرتمند، خدمات پس از فروش معتبر، رابط کاربری حرفه‌ای و درعین‌حال ساده و غیره در انتخاب و خرید دستگاه لیزر دایود بسیار مهم هستند.

2-       کدام دستگاه لیزر دایود بازگشت سرمایه سریع‌تری دارد؟

 هرچقدر سود حاصل از هر بار شات، سرعت تکرار و زمان کار کردن طولانی بدون نیاز به استراحت بیشتر باشد، بازگشت سرمایه سریع‌تر خواهد بود.

3-       بهترین دستگاه لیزر موهای زائد خانگی در بازار کدام دستگاه است؟

در حال حاضر جدیدترین و بهترین دستگاه حذف موهای زائد، دستگاه لیزر دایود است.

4-       در لیزر موهای زائد برای پوست‌های حساس کدام ویژگی دستگاه لیزر دایود مهم‌تر است؟

 سیستم خنک‌کنندگی قوی دستگاه اهمیت بیشتری دارد. چنانچه برای منزل خریداری می‌کنید به این فاکتور دقت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *