لیزر‌ Soprano Ice Platinum چیست و چگونه کار می‌کند؟

لیزر‌ Soprano Ice Platinum چیست و چگونه کار می‌کند؟

لیزر‌ Soprano Ice Platinum چیست و چگونه کار می‌کند؟


به عنوان یک راهکار یکپارچه، دستگاه لیزر Soprano Ice Platinum می‌تواند مزیت‌های سه طول موج مختلف را ارائه کرده و بتواند به عملکرد بسیار خوب همانند لیزرهایی که با یک طول موج کار می‌کنند دست پیدا کند. با توجه به موفقیت ده ساله این دستگاه، شرکت Alma Laser لیزر Soprano Ice Platinum را در نسخه‌ای خاص در سال 2016 به بازار ارائه کرده. این لیزر از فناوری خوشه‌ای دایود استفاده می‌کند. نسخه پلاتینوم این لیزر از سه طول موج به صورت همزمان استفاده کرده و در یک هند پیس ارائه می‌کند. بدین ترتیب این لیزر می‌تواند به صورت همزمان بافت‌های مختلف را هدف قرار دهد و به ساختار فولیکول نفوذ کند. با تلفیق جذب و نفوذ در سه سطح مختلف با سه نوع طول موج متفاوت این دستگاه می‌تواند درمان مناسب همراه به آسانی به بیمار ارائه کند.

 

کاتالوگ دستگاه سوپرانو ایس

 

تکنولوژی دایود به شکل سه خوشه‌ای
تکنولوژی دایود به شکل سه خوشه‌ای

تکنولوژی دایود به شکل سه خوشه‌ای

لیزر Soprano Ice Platinum مزیت‌های بسیار زیادی را به همراه دارد. همانگونه که اشاره شد این لیزر از سه نوع طول موج متفاوت استفاده می‌کند. هر کدام از این طول موج‌ها ساختار متفاوت در فولیکول‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

 

طول موج YAG یا 1064 نانومتر

طول موح 1064 توسط ملانین به مقدار کمی جذب می‌شود. بدین ترتیب این طول موج می‌تواند انتخابی بسیار مناسب برای پوست‌هایی با رنگ تیره باشد. در همین زمان طول موج 1064 نانومتر می‌تواند نفوذ به عمق زیاد را فراهم کند. بدین ترتیب رسیدن به ریشه مو بسیار آساند تر خواهد شد. این طول موج می‌تواند برای قسمت‌هایی که مو عمق بسیار زیادی دارند بسیار عالی عمل کند. از این نقاط بدن می‌توان به مو‌های پوست سر، زیر بقل و ناحیه شرمگاهی اشاره کرد. با جذب آب بیشتر و ایجاد حرارت بیشتر و استفاده از طول موج 1064 نانومتر، این لیزر می‌تواند تاثیرگذاری فوق‌العاده‌ای برای درمان داشته باشد.

فناوری SHR توسط لیزر آلما
فناوری SHR توسط لیزر آلما

فناوری SHR توسط لیزر آلما

فناوری SHR یکی از متود‌های بسیار خوب برای رفع موهای زائد توسط لیزر آلما است. این راهکار تنها متود تایید شده به صورت کلینیکی است که تقریبا هیچ دردی را به همراه ندارد. لیزر Soprano Ice Platinum از متود SHR نیز درون خود استفاده می‌کند تا بیمار مطمئن باشد که درمانی امن و آسان را برای از بین بردن موهای زائد بهره ببرد. به جای در معرض قرار دادن فولیکول‌های مو در مقابل یک منبع انرژی که می‌تواند برای پوست تروما به همراه داشته باشد، SHR می‌تواند با گرم کردن پوست تا دمایی که فولیکول آسیب ببیند، از رشد مجدد مو در ناحیه مد نظر جلوگیری کند. البته در این درمان بافت‌های اطراف آسیب نخواهند دید. این لیزر می‌تواند با تکرار اشعه نور، دما را به حدی برساند که از لحاظ تراپی مشکلی برای پوست به وجود نیاید. در این میان لیزر آلما از تکنیک motionTM استفاده می‌کند. این تکنیک به درمانگر گوشزد می‌کند که هندپیس در حین درمان مداوم در حال حرکت باشد. بدین ترتیب پوست به شکلی کامل تحت درمان قرار خواهد گرفت. ترکیب این سه طول موج اجازه می‌دهد که درمانگر به سطحی بهتری از درمان دسترسی داشته باشد. با استفاده از این متود سطح مقطع بیشتری از پوست تحت درمان قرار خواهد گرفت. این اولین بار است که یک دستگاه لیزر می‌تواند چنین قدرت درمانی را به درمانگر و البته بیمار ارائه کند. همه این ویژگی‌ها صرفا در یک دستگاه به فروش خواهد رسید.

https://www.sopranoplatinum.com/how-it-works/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *