مقایسه دستگاه لیزر پلاتینیوم Soprano ICE با دستگاه Soprano ICE

مقایسه دستگاه لیزر پلاتینیوم Soprano ICE با دستگاه Soprano ICE

از مزایای جدیدترین و بهترین دستگاه لیزر موهای زائد، دستگاه لیزر پلاتینیوم 2021 بهره‌مند شوید. دستگاه لیزر پلاتینیوم 2021 در بهترین و مجهزترین کلینیک های پوست و مو در تهران و دیگر شهرهای بزرگ، به کار برده میشود. فناوری به کار برده شده در دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم سه طول موج لیزر مو زائد را با هم تلفیق نموده و موهای ناخواسته شما را مورد هدف قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید پوستی به لطافت ابریشم و عاری از مو زائد داشته باشید.

ممکن است تا به حال به این نتیجه رسیده باشید که لیزر انتخابی عالی برای حذف موهای زائدتان است. ممکن است از سپری کردن ساعت‌های طولانی وقتتان با تراشیدن یا موم انداختن یا امتحان کردن کرم‌ها و اپیلاتورها خسته شده باشید. اکنون دیگر آماده آن هستید که تجربه‌ای از پوستی به لطافت ابریشم و عاری از مو را برای خود خلق کنید.

اما در عین حال، درمانی را می‌خواهید که هم ایمن و راحت بوده و هم از مزیت به کارگیری آخرین فناوری لیزر موهای زائد برخوردار باشد. لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم بهترین دستگاه موجود در بازار است و کلینیک پوست Dermagical لندن هم به همین علت از آن در رفع موهای زائد کل بدن و یا نواحی خاص استفاده می‌کند.

[lwptoc]

دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم چیست؟

دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم یکی از انواع دستگاه لیزر مو است که توسط شرکت آلما لیزر که دفاتر آن در آلمان، ایالات متحده، هنگ کنگ، هند و استرالیا قرار دارند، تولید می‌شود.

آلما لیزر انواع مختلفی از دستگاه‌های لیزر را در کنار سایر محصولات پزشکی تولید می‌کند. سوپرانو آیس پلاتینیوم یکی از پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها در زمینه رفع موهای زائد به شمار می‌آید. دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم از فناوری لیزر دایود با سه طول موج (trio clustered) در یک دستگاه بهره برده است که به آن این امکان را می‌دهد که در طیفی گسترده از کاربردهای درمانی به کار رود. این دستگاه با حضور مداوم خود در بازار به مدت بیش از ده سال، برای تمامی انواع پوست ایمن و مؤثر شناخته شده است.

فناوری این دستگاه امکان جذب و نفوذ بهینه امواج لیزر برای حذف موهای زائد را فراهم می‌آورد. درمان رفع موهای زائد با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم راه حلی فراگیر را برای رفع موهای ناخواسته نواحی مختلف بدن به ارمغان می‌آورد.

دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم

طرز کار دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم چگونه است؟

انجام لیزر در طی یک سری جلسات کوتاه و ساده در کلینیک پوست انجام‌گرفته و موجب کاهش دائمی تعداد موهایتان می‌شود. لیزر موهای زائد با سوپرانو آیس پلاتینیوم فرایندی غیرتهاجمی است. این بدان معناست که لیزر با این روش نیاز به هیچ‌گونه بی‌حسی و دوره نقاهت ندارد و شما می‌توانید نتایج آنی آن را مشاهده کنید.

لیزرها فولیکول‌های مو را مورد هدف قرار داده و موهای ناخواسته را از ریشه از بین می‌برند. اجزای مختلفی از فولیکول مو تحت تأثیر قرار می‌گیرد که شامل بالج، پیاز و پاپیلای مو می‌شود.

سوپرانو آیس پلاتینیوم از فناوری لیزر SHR آلما استفاده می‌کند. این دستگاه حرارتی تدریجی را به درم پوست وارد آورده و فولیکول‌های مو را بدون تأثیر بر روی بافت‌های اطراف تخریب می‌کند.

در طی این فرایند، اپلیکاتور به طور دائم بر روی سطح پوست حرکت می‌کند؛ این حرکت موجب می‌شود که تمامی ناحیه مورد هدف برای حذف مو مورد پوشش قرار گیرد. سوپرانو آیس پلاتینیوم همچنین از فناوری خنک‌کنندگی برای خنک نگه‌داشتن سطح پوست بهره برده است.

نتایج این لیزر به طور آنی قابل‌مشاهده خواهد بود؛ اگرچه موهای ناخواسته معمولاً پس از پایان جلسه درمانی مجدداً رشد می‌کنند. با انجام جلسات متعدد لیزر تراپی (جلسات تکمیلی) شاهد کاهشی دائمی در موهای ناخواسته خود خواهید بود. این بدان معناست که دیگر نیازی به تراشیدن یا موم انداختن نواحی درمان شده با لیزر نخواهید داشت.

اکثر مراجعین کلینیک‌های پوست (مانند کلینیک Darmagical) در طی دوره هشت الی ده جلسه‌ای به نتایج مطلوب در کاهش دائمی موهای زائد خود دست خواهند یافت. در نظر داشته باشید که در مواردی خصوصاً در افرادی که موهای روشن‌تر یا پوست سبزه‌تر دارند، ممکن است نیاز به تعداد جلسات لیزر بیشتری باشد. اکثر مراجعین پروسه درمانی را کاملاً بدون درد و با احساس گرمای خفیف توصیف می‌کنند.

مزایای بیشتر سوپرانو آیس پلاتینیوم

سوپرانو آیس پلاتینیوم مجهز به اپلیکاتوری با نوک مخصوص صورت بوده که امکان هدف قراردادن نواحی کوچک و ظریف صورت، مانند گوش‌ها و سوراخ‌های بینی را برای تکنسین مهیا می‌سازد. در واقع می‌توان گفت که این دستگاه استثنایی از پس کوچک‌ترین نواحی نیز برخواهد آمد.

سوپرانو آیس پلاتینیوم با به‌کارگیری چندین طول موج لیزر، راه حلی مؤثر در طیفی از ملزومات حذف مو به شمار می‌آید. این دستگاه چندمنظوره انتخابی مناسب برای افرادی است که قصد حذف موهای زائد تمام یا بخشی از بدن خود را دارند.

چه تفاوتی میان سوپرانو آیس و دستگاه جدید سوپرانو آیس پلاتینیوم وجود دارد؟

آلما لیزر، سازنده دستگاه‌های سوپرانو آیس و سوپرانو آیس پلاتینیوم به مدت بیش از ۱۰ سال انواع سیستم‌های منتخب جایزه را در زمینه حذف موهای زائد تولید کرده است. با اختراع فناوری‌های تازه، سیستم‌های جدید با مزایای مختلف و ارتقای مدل‌های قبلی به بازار عرضه می‌شوند.

سوپرانو آیس پلاتینیوم

در جولای ۲۰۱۶، آلما لیزر از سیستم جدید سوپرانو آیس پلاتینیوم خود بهره‌برداری کرد. این سیستم با تحول عظیم خود در ترکیب سه طول موج در یک اپلیکاتور واحد، به طور هم‌زمان عمق‌های مختلفی از بافت پوست و نیز اجزای آناتومیک موجود در فولیکول‌های مو را مورد هدف قرار می‌دهد. تلفیق درجات جذب و نفوذ سه طول موج مختلف، در کنار پوشش‌دهی بالای رفع موهای زائد و راحتی در هنگام استفاده از لیزر دایود، سوپرانو آيس پلاتینیوم را به ایمن‌ترین و فراگیرترین درمان حال حاضر موجود در رفع موهای زائد مبدل ساخته است.

سوپرانو آیس پلاتینیوم از فواید هم‌افزایی مؤثرترین طول موج‌های حذف موهای زائد بهره برده است. این سه طول موج عبارت‌اند از:

  • فناوری لیزر الکساندرایت: طول موج 755 نانومتری آن بیشترین قابلیت جذب انرژی را فراهم آورده و این فناوری را برای گسترده‌ترین طیف نوع و رنگ مو، خصوصاً برای موهای روشن و ظریف ایده‌آل ساخته است.
  • فناوری اسپید (SpeedTM): طول موج ۸۱۰ نانومتری آن برای نفوذ عمیق‌تر در فولیکول مو عالی بوده و با توان متوسط و سرعت تکرار بالا و نیز پوشش دادن شعاع لکه ۲ سانتی‌متری امکان سرعت بالای درمان را فراهم می‌آورد.
  • فناوری لیزر ان دی یاگ: طول موج ۱۰۶۴ بیشترین نفوذ را در فولیکول مو دارا بوده و این موضوع یاگ را به انتخابی مناسب برای پوست‌های سبزه‌تر مبدل می‌سازد.

سوپرانو آیس

سیستم سوپرانو آيس در چند سال اخیر به انتخابی بسیار پرطرفدار برای افرادی بدل شده است که می‌خواهند بدون درد و به طور مؤثر از شر موهای زائد خود خلاص شوند. این سیستم از ضمایم مختفی برخوردار است که به اپراتور امکان استفاده از فناوری ۸۱۰ نانومتری اسپید یا فناوری ۷۵۵ نانومتری الکس را می‌دهد. طول موج فناوری ان دی یاگ در این دستگاه به کار نرفته است و در نتیجه سوپرانو آیس برای پوست‌ها و موهای تیره‌تر انتخاب مناسبی نخواهد بود. به علاوه، در هر زمان تنها امکان به کارگیری یک طول موج وجود خواهد داشت. این برخلاف پلاتینیوم است که از هر ۳ طول موج استفاده می‌کند. سوپرانو آیس در کاهش رشد مجدد موها به خوبی پلاتینیوم عمل نمی‌کند.

هر دو سیستم موجب کاهش مؤثر و عملاً بدون درد موها می‌شوند؛ اما آن چه موجب برتری سیستم جدید سوپرانو آیس پلاتینیوم بر نسخه‌های پیشین آن می‌گردد، استفاده از سه طول موج لیزر به جای یک طول موج است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *