خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم 2022

خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم 2022

دستگاه لیزر پلاتینیوم 2021 یکی از جدیدترین، پیشرفته‌ترین و بهترین دستگاه‌های لیزر مو زائد در سال‌های اخیر است. شما می‌توانید تنها با خرید یک دستگاه همزمان از فواید سه طول موج لیزر موهای زائد مختلف بهره‌مند شوید؛ چرا که این دستگاه مجهز به سه طول موج مختلف دایود 808، ان.دی‌ یاگ 1064 و الکساندرایت 755 نانومتری است؛ بنابراین درمان موهای زائد تمام تایپ‌های پوست و مو همزمان با جدیدترین دستگاه لیزر پلاتینیوم 2021 امکان‌پذیر است.

این دستگاه با استفاده از دستگاه کولینگ قوی مانع از سوختگی پوست در سطوح بالای انرژی دستگاه شده و بیمار درد بسیار کمتری را در طول درمان احساس خواهد کرد.

عوامل متعددی در رشد موهای ناخواسته بدن و صورت نقش دارند. عادات تغذیه‌ای ناسالم، سبک زندگی، آلاینده‌های محیطی و بسیاری فاکتورهای محیطی دیگر همگی موجب شده‌اند که زیادشدن موهای زائد اکنون به‌عنوان یکی از معضلات اصلی زیبایی خصوصاً برای خانم‌ها شناخته شود.

انسان‌ها از دیرباز به روش‌های گوناگون موبری مانند تراشیدن موها، موم انداختن و بند انداختن متوسل شده و کوشیده‌اند به نحوی خود را از شر موهای زائد خود خلاص کنند. بااین‌حال هیچ‌کدام از این روش‌ها راه حلی قطعی برای حذف موهای زائد نبوده و پس از مدتی رشد موها مجدداً ازسرگرفته می‌شود.

بااین‌حال با روی کار آمدن دستگاه‌های لیزر این معادله شکل تازه‌ای به خود گرفته است. اکنون با پیشرفت روزافزون فناوری راهکارهای بی‌شماری برای ازبین‌بردن موهای زائد ارائه شده است که هرکدام دارای سازوکار ویژه‌ای بوده و مزایا و معایب خاص خود را نیز دارند.

از جمله جدیدترین و پیشرفته‌ترین ابزارهای لیزر موهای زائد می‌توان به دستگاه لیزر پلاتینیوم اشاره کرد که با اثربخشی بالای خود توانسته محبوبیت و اعتبار زیادی را در میان مراجعان کلینیک‌های زیبایی و نیز متخصصان لیزر کسب نماید.

در حال حاضر از لیزر پلاتینیوم در کلینیک‌های زیبایی سراسر جهان استفاده می‌گردد. تحقیقات بالینی صورت‌گرفته بر روی این دستگاه‌ها کار با این ابزارهای لیزر موهای زائد را کاملاً ایمن و عملاً بدون درد توصیف نموده‌اند. به‌این‌ترتیب با کمک این دستگاه‌ها می‌توانید به‌راحتی و با کمترین دردسر یک‌بار برای همیشه از شر موهای زائد خود خلاص شوید.

دیگر دستگاه های لیزر مو زائد:

دستگاه لیزر تیتانیوم 2022

دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

دستگاه لیزر الکس دایود 2022

معرفی دستگاه لیزر پلاتینیوم 2022

لیزر پلاتینیوم جزو آخرین فناوری‌های روز دنیا در عرضه لیزر موهای زائد به شمار می‌آید. سیستم خنک‌کنندگی قدرتمند به‌کاررفته در این دستگاه آن را به گزینه‌ای ایمن و بدون درد مبدل ساخته است. کمترین خطر سوختگی و آسیب به بافت‌های اطراف با استفاده از این دستگاه‌ها قابل حصول خواهد بود.

هندپیس لیزر پلاتینیوم با تلفیق سه طول موج مؤثر در ازبین‌بردن موهای زائد، موجب اثربخشی خارق‌العاده این لیزر بر روی لایه‌های مختلف پوست گردیده و کارایی آن را در مقایسه با نمونه‌های مشابه ارتقا می‌بخشد. هر یک از این طول موج‌ها فولیکول مو را در عمق مشخصی از بافت و در قسمتی از ساختار آناتومیک مو مورد هدف قرار می‌دهند. برای مثال طول موج‌هایی که قدرت نفوذ بیشتری دارند به‌منظور اثرگذاری بر روی قسمت پیاز مو (Bulb) به کار می‌روند و طول موج‌های کوتاه‌تر با قدرت نفوذ کمتر سلول‌های بخش‌هایی بالایی فولیکول مو را از بین می‌برند.

طول موج‌های این دستگاه برای انواع پوست مناسب بوده و در درمان طیفی از رنگ‌های پوست روشن، گندمی و سبزه و حتی پوست‌های برنزه به کار می‌روند. به‌علاوه قابلیت تنظیم جداگانه برای خانم‌ها و آقایان در این دستگاه تعبیه شده است. به‌این‌ترتیب علاوه بر خانم‌ها، آقایان نیز می‌توانند از مزایای بی‌شمار لیزر موهای زائد برای خود بهره‌مند گردند.

بیشتر بخوانید:

لیزر مو زائد پوست های حساس

بهترین لیزر مو زائد برای پوست های تیره

بهترین لیزر بدون درد

بهترین لیزر برای پوست های سبزه

نحوه عملکرد لیزر پلاتینیوم 2022

دستگاه لیزر پلاتینیوم با ایجاد حرارت تدریجی در پوست موجب ازبین‌رفتن فولیکول‌های مو می‌شود. امواج لیزر ساطع شده از دستگاه لیزر مو زائد در عبور از پوست به انرژی گرمایی تبدیل شده و این گرما مستقیماً به سلول‌های فولیکول‌های مو منتقل می‌گردد.

همان‌طور که می‌دانید گرمای زیاد برای سلول‌ها کشنده بوده و موجب می‌شود که فولیکول مورد هدف دیگر قابلیت تولید موی جدید را نداشته باشد. این حرارت به‌گونه‌ای اعمال می‌گردد که بر بافت‌های اطراف آسیبی وارد نکرده و تنها فولیکول مو را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

باتوجه‌به به‌کاررفتن سه طول موج مختلف در این دستگاه و متفاوت بودن میزان نفوذ هر یک در پوست، با این روش فولیکول‌ها در سه عمق مختلف پوست مورد هدف قرار می‌گیرند. برای مثال طول موج بلند ان دی: یاگ موجود در این دستگاه به پوست‌های تیره اختصاص دارد و موجب می‌شود که عمیق‌ترین فولیکول‌های مو نیز تحت تأثیر قرار گیرند.

بازهم تأکید می‌کنیم که این سازوکار کاملاً بدون خطر بوده و هیچ آسیبی به بافت‌های اطراف فولیکول‌های مو وارد نمی‌کند.

ویژگی‌های دستگاه لیزر پلاتینیوم چیست؟

دستگاه لیزر پلاتینیوم دستگاهی همه‌کاره است که علاوه بر لیزر موهای زائد در درمان ضایعات عروقی و مشکلات پوستی نیز کاربرد دارد؛ بنابراین در برخی کلینیک‌ها از آن به‌عنوان متد درمانی برای ازبین‌بردن لک‌وپیس و چروک صورت استفاده می‌شود. اگر بخواهیم در مورد مزایای این دستگاه صحبت کنیم، باید برخی نکات کلیدی را مدنظر قرار دهیم. این نکات عبارت‌اند از:

سرعت بالای درمان

هرچه سرعت دستگاه لیزر بالاتر باشد، احتمال آن که بتواند در مدت‌زمان یکسان سطح وسیع‌تری را پوشش دهد بیشتر است. دستگاه لیزر پلاتینیوم با سرعت فوق‌العاده بالای خود برای لیزر نواحی با مساحت زیاد مانند کمر، شکم، ساق پاها و… مناسب است.

تکنولوژی InMotion

از جمله ویژگی‌های منحصربه‌فرد دستگاه لیزر پلاتینیوم می‌توان به بهره‌گیری آن از تکنولوژی InMotion اشاره کرد. این تکنولوژی حرکت هندپیس لیزر را بر روی سطح پوست هموار ساخته و موجب می‌شود که انرژی لیزر به طور یکنواخت به تمام نواحی پوست اعمال گردد. همه این عوامل در افزایش سرعت عمل و کاهش مدت‌زمان درمان اثرگذار بوده و موجب ارتقای رضایت مشتریان می‌گردند.

راحتی بیمار

یکی از نکاتی که ما در انتخاب تجهیزات زیبایی حتماً به دنبال آن می‌گردیم، میزان راحتی و رضایت بیماران است. یک تجربه ناخوشایند از لیزر موهای زائد ممکن است مراجعان را تا مدت‌ها از روش‌های موبری روی‌گردان کند؛ بنابراین این دستگاه با به‌کارگیری جدیدترین فناوری‌های روز دنیا در سیستم خنک‌کنندگی خود، خطر آسیب به پوست اطراف را به حداقل می‌رساند. در لیزر پلاتینیوم تنها فولیکول‌های مو مورد هدف قرار می‌گیرند.

علت این امر تنظیم حرارت و افزایش تدریجی گرما در لایه‌های پوست است که موجب عدم آسیب به سلول‌های پوست می‌گردد. این حرارت به حدی است که موجب ازبین‌رفتن فولیکول‌های مو گردد اما آن‌قدری بالا نیست که به سوختگی و تاول زدن پوست بیانجامد. به‌علاوه سیستم خنک‌کنندگی قدرتمند ICE به طور مضاعف به ایمنی این دستگاه افزوده و بروز عوارض جانبی را با لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم به حداقل می‌رساند.

دوام و طول عمر بالا

متأسفانه هیچ روشی صددرصد نیست و مانند هر روش موبری و لیزر دیگری، در استفاده از لیزر پلاتینیوم نیز ممکن است شاهد عود و رشد مجدد موهای زائد خود باشید. اگرچه این موها اغلب نازک‌تر و ظریف‌تر از موهای اصلی شما بوده و تعداد آن‌ها نیز به طول قابل‌توجهی کاهش می‌یابد. بااین‌حال همواره بهتر است قبل از شروع درمان در خصوص احتمال رشد مجدد موها و میزان ماندگاری درمان با پزشک مشورت کنید. ممکن است نیاز باشد پس از مدتی درمان لیزر موهای زائد را جهت دستیابی به نتایج مطلوب تکرار کنید.

مزایا دستگاه لیزر پلاتینیوم 2022

 • مؤثر در درمان موهای زائد پوست‌های روشن و تیره
 • بدون خطر سوختگی در پوست‌های تیره
 • به دلیل اسپات شات بالا مدت‌زمان درمان در یک جلسه بسیار کوتاه است.
 • باوجود هندپیس مناسب، درمان تمام نقاط بدن به راحتی امکان‌پذیر است
 • قدرت و عمق نفوذ بالا برای هدف قرار دادن مستقیم فولیکول‌های موهای زائد
 • مجهز به سیستم اپتیکی واگرا کننده خاص
 • صفحه لمسی 12 اینچی و مجهز به سیستم‌عامل کاربرپسند

نقاط ضعف و عوارض لیزر پلاتینیوم چیست؟

تاکنون نقاط قوت دستگاه لیزر پلاتینیوم را برشمردیم. اما برای اینکه بتوانیم ارزیابی دقیق‌تری از هر محصول صورت دهیم لازم است که به نقاط ضعف آن نیز اشاره کنیم. عمدتاً عوارض مربوط به دستگاه لیزر پلاتینیوم ناشی از استفاده نادرست از آن بوده و بنابراین مهارت اپراتور از بسیاری از این عوارض احتمالی جلوگیری خواهد کرد. به‌علاوه با رعایت توصیه‌هایی که به شما در خصوص اقدامات قبل و بعد از لیزر می‌شود، می‌توانید تجربه‌ای ایمن و بدون عارضه از لیزر موهای زائد را برای خود رقم بزنید.

در مواردی ممکن است به دلیل حساسیت پوستتان، دچار قرمزی یا تورم در محل لیزر و اطراف فولیکول‌های مو گردید که این عارضه موقتی بوده و پس از مدتی برطرف می‌گردد.

برخی بیماری‌های پوستی و مشکلات زمینه‌ای باعث می‌شوند که استفاده از لیزر پلاتینیوم برای شما ممنوعیت پیدا کند. برای مثال اگر به طور مزمن (برای مدت ۶ تا ۱۲ ماه اخیر) از قرص‌های رآکوتان (ایزوترتینوئین) استفاده می‌کنید، بهتر است قبل از انجام لیزر این موضوع را حتماً با پزشک خود در میان بگذارید.

بارداری، سن زیر ۱۸ سال و بیماری‌هایی مانند صرع، ویتیلیگو، دیابت، لوپوس ممکن است موجب بروز عوارض بیشتر بر روی پوست گردند و بنابراین توصیه می‌شود که این دسته از افراد از روش‌های لیزر مانند لیزر پلاتینیوم دوری کنند. به‌علاوه افرادی که سابقه اسکارهای کلوئیدی در خود یا خانواده خود را دارند، باید در استفاده از روش‌های لیزر موهای زائد احتیاط بیشتری به خرج دهند. رعایت این نکات از بروز نتایج نامطلوب لیزر با دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم جلوگیری می‌نماید.

کاربردهای درمانی دستگاه لیزر پلاتینیوم چیست؟

 • رفع موهای زائد در نقاط مختلف بدن
 • مؤثر در جوان‌سازی پوست با تحریک سرعت کلاژن سازی
 • درمان ضایعات رنگ‌دانه‌های پوستی مانند کک‌ومک و خال
 • درمان ضایعات عروقی پوست مانند تلانژکتازی صورت، تلانژکتازی سیاهرگ‌های پا، همانژیوم مویرگی، لکه‌های پورت واین و رگ‌های عنکبوتی
قیمت خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم

قیمت خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم

لیزر پلاتینیوم Platinum دارای سه طول موج است

کارآیی دستگاه لیزر پلاتینیوم این‌گونه است که با استفاده از سه طول موج که اصطلاحاً در یک هندپیس جمع‌آوری شده‌اند به طور کاملاً هماهنگ به ساختارهای فولیکول مو حمله می‌برند تا در نهایت به طور کلی ریشه موها را از جا درآورده و بدین صورت سبب پاک‌سازی بدن از موهای زائد خواهد شد. این دستگاه لیزر با چنین فرمولی در حال حاضر نسبت به دیگر دستگاه‌های حذف موهای زائد مانند لیزر دایود به عنوان راهی مطمئن و کم دردسرتر برای از بین بردن موهای زائد بکار گرفته می‌شود.

از ویژگی‌هایی که لیزر پلاتینیوم دارد، این است که برای اکثر رنگ‌های پوست قابل استفاده است. پوست‌های جوگندمی، پوست‌های روشن یا تیره و یا هر رنگ دیگر پوست از جمله مواردی هستند که با تنظیم دستگاه لیزر پلاتینیوم برای هر فرد به صورت مجزا قابل استفاده خواهد بود. به طور کلی می‌توان گفت که این دستگاه برای پوست بدن آقایان و بانوان به طور کاملاً جداگانه قابل تنظیم است. گفتنی است که این طول موج‌ها به قرار زیر هستند:

 • طول موج 755 نانومتر الکس
 • طول موج 808 نانومتر (دایود9
 • طول موج 1064 نانومتر (ان دی یک)

معرفی طول موج 755 الکس

از این طول موج بیشتر برای حذف موهای زائد نازک به کار گرفته می‌شود. با این حال سطح نفوذپذیری طول موج الکساندرایت بسیار بالاست. موهای سطحی بدن مانند ابرو یا لب‌ها را بهتر است با این طول موج پاک‌سازی کرد که شیوه‌ی بسیار نوینی خواهد بود که کمترین درد و سوختگی را بهمراه خواهد داشت.

معرفی طول موج 808 دایود

در دستگاه لیزر پلاتینیوم، این طول موج با عملکردی که نفوذ عمیق در فولیکول مو را به دنبال خواهد داشت، با داشتن یک قدرت بسیار فوق العاده و با تکرار بالا، به حذف سریع موهای زائد می‌پردازد. دقت شود که در هر بار عملکرد این طول موج، حداکثر تا اندازه 2 سانتی متر مو را از بین خواهد برد. لذا با توجه به ویژگی‌های این طول موج اکثراً از آن در حذف موهای زائد دست، پا، گونه و ریش استفاده می‌شود.

معرفی طول موج 1064 ان دی یگ

از این طول موج اکثراً برای پوست‌های تیره استفاده می‌شود چرا که طول موج 1064 ان دی یگ، جذب ملانین پایین‌تری دارد. با این حال نمی‌توان از قدرت نفوذ بسیار عالی این طول موج به راحتی گذشت. به طور کلی از این طول موج می‌توان برای پاک‌سازی مناطقی مانند پوست سر، چاله‌های بازو و نواحی شکمی استفاده کرد.

بهترین مزایای استفاده از دستگاه لیزر پلاتینیوم Platinum

 • دارا بودن سه طول موج برای پاک‌سازی انواع پوست ( سفید، تیره و…)
 • قابل استفاده برای کلیه افراد حتی سنین 7 سال
 • قابل استفاده برای پوست‌های برنزه
 • قابلیت صفحه نمایش لمسی 12 اینچ کاربرمحور
 • قابلیت تنظیمات پیشرفته دلخواه
 • بدون استفاده از هیچ‌گونه مواد اضافی مصرفی
 • پاک‌سازی بسیار سریع
 • پاک‌سازی با کمترین سوختگی و ایجاد درد
 • از بین بردن دائمی موهای زائد بدن (تمامی قسمت‌ها)
 • درمان ضایعات پوستی بدن که مربوط به رنگدانه‌ها هستند
 • درمان بسیار فوق العاده برای کلیه ضایعات عروقی
 • جوان‌سازی سریع پوست
 • هزینه بسیار معقول در برابر روش‎‌های مشابه

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر

برای پاک‌سازی دائمی پوست از موهای زائد، باید پوست بدن افراد بررسی شود. همانطور که می‌دانید رنگ پوست‌‌ و حتی جنس آنها در افراد، با یکدیگر متفاوت هستند و برای تخمین تعداد جلسات مورد نیاز برای حذف موهای زائد باید این موارد بررسی دقیق شوند. حتی تعداد موها نیز در بدن افراد تعیین کننده‌ی تعداد جلسات لیزر مو خواهد بود. با این حال به طور تقریبی برای خانم‌ها از 6 تا 8 جلسه می‌توان زمان حذف موهای زائد را در نظر گرفت. طبیعی است که به دلیل حجم موهای بدن آقایان و همچنین ضخامت آنها تعداد جلسات عنوان شده افزایش می‌یابد.

قبل از استفاده از دستگاه لیزر پلاتینیوم چه باید کنیم؟

 • باید در نظر داشته باشید که استفاده از دستگاه لیزر پلاتینیوم دارای یک‌سری پیش‌نیازهاست که در اولین مورد می‌توان به عدم استفاده از حمام آفتاب و سولاریوم اشاره کرد. در واقع به هیچ عنوان نباید پوست خود را قبل از پاک‌سازی با استفاده از این لیزر برنزه کنید.
 • عدم استفاده از وکس از 30 روز قبل از بکارگیری لیزر پلاتینیوم. ضمناً استفاده نکردن از اپیلاسیون را مانند وکس مدنظر قرار دهید.
 • چند روز قبل از استفاده از لیزر پلاتینیوم، مناطق مد نظر بدن را اصلاح کنید. (حداکثر دو روز قبل از استفاده از لیزر)
 • منطقه مورد نظر جهت پاک‌سازی با استفاده از لیزر پلاتینیوم، باید عاری از هر گونه کرم، مام و یا لوسیون باشد.
 • دقت کنید که اگر داروی خاصی مانند آنتی بیوتیک مصرف می‌کنید، حداقل یک هفته بعد از اتمام مصرف اقدام به لیزر پوست کنید.

مراقبت‌های بعد از استفاده از دستگاه لیزر پلاتینیوم چیست؟

طبیعی است که بعد از انجام از بین بردن موهای زائد، پوست؛ با التهاب ولو کم مواجه شود. در این‌گونه مواقع باید با رعایت یک‌سری موارد حالت طبیعی را به پوست بازگرداند. توصیه می‌کنیم در چنین شرایطی از راه‌کارهای زیر استفاده کنید:

 • اگر احساس کردید که عوارض استفاده از لیزر پلاتینیوم بیش از اندازه بوده و پوست‌تان را آزار می‌دهد، توصیه می‌کنیم که از کمپرس یخ در محل استفاده کنید. بی‌حس شدن منطقه لیزر شده می‌تواند خیلی زود التهاب پوست را برطرف کند.
 • استفاده از اسکراب پوست نیز راه‌کار دیگری است که توصیه به انجام آن داریم. این روش می‌تواند سبب نرم شدن پوست شود.
 • کرم‌های مرطوب کننده نیز بعد از جلسات لیزر پلاتینیوم موثر خواهند بود. توصیه می‌کنیم که حدالامکان تا 48 ساعت بعد از انجام لیزر، از اسپری، عطر و یا حتی لوازم آرایشی نیز استفاده نکنید.
 • از دوش آب داغ حمام حداقل تا یک هفته دور باشید. استفاده از آب ولرم در این مدت بلامانع است.
 • از هر گونه فعالیت ورزشی سنگین تا حداقل 1 هفته بعد از لیزر خودداری کنید.
 • اگر بعد از انجام لیزر در ناحیه پوست درد داشتید، هرگز از مسکن‌ها استفاده نکنید، چرا که ممکن است سبب افزایش التهاب پوست شوند.

مقایسه دستگاه لیزر پلاتینیوم با دستگاه‌های دیگر: دستگاه کندلا

لیزر پلاتینیوم از سه طول موج الکساندرایت، دایود و ان دی: یاگ برای اثربخشی هرچه بیشتر بر روی پوست افراد بهره جسته است. دستگاه‌هایی که از هر یک از این طول موج‌ها به‌تنهایی استفاده می‌کنند، فاقد مزایای طول موج‌های دیگر بوده و کاربرد آن‌ها تنها محدود به عمق هدف و میزان اثربخشی آن طول موج واحد خواهد بود. برای مثال از دستگاه‌های لیزر الکساندرایت مانند دستگاه کندلا تنها می‌توان در درمان موهای زائد در افراد با پوست روشن (مقیاس ۱ تا ۴ فیتزپاتریک) استفاده کرد.

از جمله نقاط قوت دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا در مقایسه با دستگاه پلاتینیوم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • میزان جذب بالای طول موج ۷۵۵ نانومتری الکساندرایت توسط ملانین موجود در پوست موجب تخریب مؤثرتر فولیکول‌های مو و در نتیجه موفقیت بالای درمان با این روش می‌گردد.
 • طول موج الکساندرایت به‌کاررفته در دستگاه لیزر جنتل لیز قادر به حذف موهای ظریف و نرم هر ناحیه از بدن و صورت شما خواهد بود. این امر در مقایسه با لیزر پلاتینیوم که فاقد این ویژگی است، مزیتی استثنایی به شمار می‌آید.
 • سرعت بالای این دستگاه از جمله دیگر نقاط قوت این روش موبری به شمار می‌آید. برای مثال شما برای لیزر موهای زیربغل خود با لیزر الکساندرایت تنها احتیاج به ۱۵ دقیقه زمان خواهید داشت. البته نتایج تا تکمیل جلسات درمانی (بین ۳ تا ۶ جلسه) مشهود نخواهد بود. جلسات عمدتاً با فواصل ۶ هفته تنظیم می‌شوند.
 • کوتاه‌تر بودن دوره درمان و توجیه اقتصادی خرید این دستگاه موجب می‌شود که لیزر الکساندرایت به انتخاب اول بسیاری از افراد مبدل گردد. اگر می‌خواهید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید لیزر الکساندرایت می‌تواند با صرف هزینه کمتر تجربه‌ای عالی از رفع موهای زائد را برای شما به ارمغان بیاورید.
 •  استفاده از دو سیستم خنک‌کننده در دستگاه کندلا الکس موجب می‌شود که درد ناشی از لیزر موهای زائد به حداقل رسیده و لیزر الکساندرایت به‌عنوان یکی از کم دردترین روش‌های لیزر تلقی گردد. در این دستگاه‌ها از هوای سرد و اسپری کرایوژن به طور مجزا بهره گرفته شده است. به‌مرورزمان و با کمتر شدن رویش مو و همچنین نازک‌تر شدن موهای جدید، میزان درد ناشی از لیزر کمتر و کمتر نیز خواهد شد.
 • ایمنی بالای این دستگاه از سوی مراجع رسمی مانند سازمان غذا و دارو به اثبات رسیده و بنابراین می‌توانید با خیال راحت و بدون نگرانی از عوارض جانبی و پیامدهای درازمدت تماس با اشعه لیزر الکس، به نتایج دلخواه خود در رفع موهای زائد دست یابید. عوارض جانبی این روش عمدتاً در عرض چند روز برطرف گردیده و مشکل چندانی را برای شما ایجاد نخواهند کرد.

نکاتی که باید در هنگام خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم توجه کرد

لیزر موهای زائد توسط دستگاه های لیزر یکی از محبوب ترین خدمات مراکز زیبایی پوست و مو است که توجه بسیاری از مشتریان و مراجعه کنندگان را به خود جلب کرده است. به همین خاطر کمتر مرکز درمانی را مشاهده می کنید که دستگاه لیزر برای موهای زائد نداشته باشد. اگر میخواهید یک مرکز زیبایی و بهداشتی معتبر راه اندازی کنید، حتما قبل از خرید دستگاه لیزر تحقیقات لازم را بر اساس هدفی که دارید، انجام دهید. هنگام خرید دستگاه لیزر دقت کامل داشته باشید، زیرا کیفیت کار و جذب مشتریان شما تا حد زیادی به دستگاه لیزر که خریداری میکنید وابسته است. در ادامه به نکات مهمی که در هنگام خرید دستگاه لیزر باید به آنها توجه کرد شامل موارد زیر است:

 • هدف از خرید دستگاه لیزر را مشخص کنید
 • گارانتی دستگاه لیزر را چک و بررسی کنید 
 • دستگاه لیزر را از فروشگاه ها و شرکت های تولیدی معتبر خریداری کنید.
 • برای خرید دستگاه لیزر بهتر است از قیمت آن مطلع باشید
 •  از شرایط خرید دستگاه لیزر آگاه باشید

خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم

واضح است که داشتن یک پوست بدون مو می‌تواند احساس راحتی و خوشایندی به هر کدام از ما ببخشد، لذا باید در این زمینه بیشتر به خود توجه کنیم. استفاده از دستگاه‌های با کیفیتی مانند لیزر پلاتینیوم می‌تواند یکی از راه‌های موثر در این‌باره باشد. اما شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که از چه طریقی می‌توان این‌گونه از دستگاه‌ها را تهیه کرد چرا که احتمالاً شما هم در زمینه پوست و مو مشغول به فعالیت باشید.

باید گفت که با توجه به اینکه کیفیت هر یک از دستگاه‌های لیزر پلاتینیوم با یکدیگر متفاوت است باید در خرید آن دقت زیادی کرد و از افراد متخصص در این زمینه مشورت گرفت. اما برای خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم 2021 پیشنهاد می‌کنیم که از شرکت طاهر تاج مادر نمایندگی طاهر تاج مادر کمک بخواهید. این شرکت که سال‌هاست با یک تیم تخصصی مشغول به خدمت‌رسانی به مردم است، با دارا بودن کادری مجرب و متخصص می‌تواند شما را در این امر یاری کند.

همانطور که عرض کردیم این دستگاه که جزو بروزترین دستگاه‌های لیزر مو است از پیشرفته‌ترین تکنولوژی حال حاضر دنیا تولید شده است که در حال حاضر توسط متخصصان شرکت طاهر تاج پارس با قیمت‌های بسیار استثنایی روانه بازار فروش شده است و در مدت زمان بسیار کوتاهی فروش خوبی نیز داشته است.

بیشتر بخوانید: مقایسه دستگاه لیزر پلاتینیوم Soprano ICE با دستگاه Soprano ICE

جمع‌بندی

به طور کلی اگر تصمیم به خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم گرفته اید، می‌توانید با مراجعه به سایت طاهر تاج مادر نمایندگی طاهر تاج مادر با مدیران و متخصصان این شرکت ارتباط برقرار کنید. در این سایت راه‌های ارتباطی مختلفی برای مخاطبان در نظر گرفته شده است که به راحتی می‌توان با مسئولین شرکت طاهر تاج مادر نمایندگی طاهر تاج مادر ارتبط گرفت. ناگفته نماند که این شرکت علاوه بر لیزر پلاتینیوم، دستگاه‌های دیگری نیز برای لیزر پوست به جهت پاک‌سازی بهتر پوست، موجود دارد که در اسرع وقت به معرفی هر یک از آنها می‌پردازیم.

1 reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *