خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس یکی از بهترین دستگاه های لیزر مو زائد در جهان است که با دارا بودن انواع طول موج لیزر مو زائد دایود 808، الکساندرایت 760 و ان.دی‌یاگ 1064 نانومتری برای انواع تناژ رنگی پوست و مو مناسب است؛ این سه طول‌موج توسط یک هندپیس و به‌صورت هم‌زمان ساطع می‌شوند. وجود دستگاه مجزای چیلر سبب افزایش طول عمر و کارایی دستگاه شده و به همین دلیل امکان استفاده مداوم از دستگاه وجود دارد. هندپیس دستگاه دارای یک سیستم خنک‌کننده قدرتمند است. وجود سیستم خنک‌کننده باعث می‌شود تا بیمار درد کمتری را در هنگام برخورد پالس‌های لیزر احساس کرده و خطر سوختگی پوست‌های تیره کمتر می‌شود.

دستگاه پلاتینیوم پلاس به فناوری SHR مجهز است. این تکنولوژی سبب می‌شود تا امواج لیزر به‌درستی به عمق پوست نفوذ کرده و با گرمای مناسب فولیکول‌های مو را از بین ببرد.

روش عملکرد دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس 2022

اساس کار تمامی دستگاه‌های لیزر موهای زائد نسبتاً مشابه است. در این دستگاه‌ها انرژی امواج نورانی لیزر با عبور از لایه سطحی پوست به انرژی حرارتی مبدل شده و در لایه درم و محل قرارگیری فولیکول‌های مو، این حرارت بافت ریشه مو را از بین می‌برد. حرارتی که در دستگاه پلاتینیوم پلاس ایجاد می‌شود، تنها بر روی ناحیه مورد نظر اثر کرده و هیچ آسیبی به بافت‌های اطراف فولیکول مو نمی‌رساند. به علاوه در مقایسه با دیگر روش‌های موبری، لیزر موهای زائد به دلیل از بین بردن مو از ریشه روشی دائمی برای رفع موهای زائد به حساب می‌آید. بنابراین موهایی که به وسیله لیزر از بین برده می‌شوند، در اکثر موارد امکان رشد مجدد نخواهند داشت.

طول موج‌ های لیزر مو زائد ۷۵۵ نانومتری، ۸۰۸ نانومتری و ۱۰۶۴ نانومتری به کار رفته در دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس ۲۰۲۱ هر یک به ازای هر پالس ۱۲۰ ژول انرژی را به سطح پوست منتقل می‌کنند. انرژی امواج لیزر در عبور از پوست به صورت انرژی گرمایی درمی‌آید. این گرما مستقیماً بر روی فولیکول‌های مو تأثیر گذاشته و آن‌ها را از بین می‌برد. نکته جالب توجه در مورد تکنولوژی SHR در این دستگاه این است که این عمل بدون هیچ گونه آسیب به بافت‌های اطراف صورت می‌پذیرد و بنابراین می‌توانید به ایمنی بالای این محصول در از بین بردن موهای زائدتان تکیه کنید.

مزایا دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

 • قدرت نفوذ و جذب بالا توسط رنگ‌دانه‌های فولیکول مو
 • درمان بدون عوارض جانبی مانند سوختگی و کبودی
 • درمان مؤثر و طولانی‌مدت
 • مجهز به اپلیکاتور نوروارگونومی مناسب برای اپراتور
 • دارای صفحه‌نمایش لمسی 12 اینچی خودآموز با رابط کاربری آسان
 • مجهز به سیستم اپتیکی واگرا کننده پرتو لیزر
 • مجهز به سیستم کولینگ قوی برای کاهش درد و ریسک سوختگی پوست بیمار
 • به دلیل بهره‌گیری از شعاع تابش (اسپات شات) بالا، درمان نواحی بزرگ‌تر بدن مانند پاها با سرعت بالایی انجام‌شده و درنتیجه مدت‌زمان درمان در هر جلسه کاهش می‌یابد.
 • مناسب برای رفع موهای زائد در تمام نقاط مانند بیکینی

درمان

قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

زمانی که تقاضا در یک حوزه خاص مانند پزشکی زیاد شود، طبیعی است که پیشرفت فناوری در آن بخش افزایش می‌یابد. به طور مثال یکی از اولویت‌های بسیار مهم روزمره‌ی هر یک از ما رسیدگی به بهداشت فردی و زیبایی است. از این رو شاهد افزایش تقاضا در این حوزه برای استفاده از دستگاه‌ها یا محصولات بهداشتی و آرایشی خواهیم بود.

اصلاح صورت یا هر منطقه‌ی دیگر از پوست یکی از زیرمجموعه‌های بهداشت فردی و زیبایی محسوب می‌شود که همه‌ی ما در طول روز با آن درگیر هستیم. حال سوال اینجاست که در این رابطه چه تهمیداتی را برای خود اندیشیده‌اید؟ آیا هنوز هم از روش‌های ساده و سنتی برای حذف موهای زائد بدن استفاده می‌کنید؟ اگر چه افزایش تقاضا برای استفاده از دستگاه‌های لیزر مو روز افزون شده است اما با اطمینان عرض می‌کنیم که اکثر مردم هنوز هم استفاده از روش‌های ساده و البته کم اثر گذشته را برای از بین بردن موهای زائد بکار می‌برند و این موضوع به علت عدم شناخت کافی از دستگاه‌های فوق پیشرفته لیزر مو است.

در حال حاضر دستگاه‌های زیادی برای انجام لیزر مو تولید شده‌اند که دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس در صدر پرفروش‌ترین این دستگاه‌ها قرار گرفته است، به طوری که در اکثر مراکز بهداشتی پوست و مو؛ نیمی از دستگاه‌های لیزر مو، به این دستگاه اختصاص داده شده است.

خصوصیت اصلی همه‌ی دستگاه‌های لیزر مو به دقت در حذف تمامی موهای زائد خلاصه می‌شود که این کار به طور موقتی انجام نمی‌شود بلکه این‌گونه دستگاه‌ها فولیکول مو را از بین می‌برند و دقیقاً به همین دلیل است که اکثر افراد لیزر مو را به استفاده از روش‌های سنتی ترجیح می‌دهند. حال با این توضیحات به سراغ معرفی دستگاه نام‌برده یعنی دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس خواهیم رفت تا با شناخت بیشتر آن، بتوانید تصمیم درستی برای انتخاب راه‌حل مناسب، به جهت مراقبت از پوست‌تان اتخاذ کنید.

خصوصیات دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس 2022

هر دستگاه لیزری ویژگی‌های خاص خودش را دارد که با استفاده از آن می‌تواند کار حذف موهای زائد را انجام دهد. استفاده از این دستگاه نیز از مزیت‌های خوبی برخوردار است که در ادامه به مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد:

 • دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس از بروزترین تکنولوژی‌های حال حاضر دنیا ساخته شده است که شاید بتوان اصلی‌ترین آن را به وجود فناوری SHR در آن اختصاص داد. این تکنولوژی که مورد تأیید مراکز معتبر دنیاست و تأثیرپذیری فوق العاده‌ای نیز بر روی پوست می‌گذارد، در اکثر کلینیک‌های زیبایی پوست و مو استفاده می‌شود. عملکرد این تکنولوژی به این صورت است که به صورت دقیق بخش‌های میانی پوست را با استفاده از افزایش دما مورد هدف قرار داده تا از این رو ریشه‌ی مو را به شکل تمام و کمال حذف کند. دقت شود که رشته‌هایی که به سمت پوست تابش داده می‌شود کوتاه مدت هستند اما آنقدر پرتعداد به محل مدنظر نفوذ پیدا می‌کنند که در چند ثانیه می‌توانند ریشه‌های مو را از بین ببرند.
 • از دیگر مزیت‌های تکنولوژی SHR در این دستگاه می‌توان به استفاده آن توسط افرادی که دارای پوست تیره هستند اشاره کرد. در واقع قبل از این بکارگیری از چنین امکانی، هر زمان که افراد تیره پوست از دستگاه‌های لیزر استفاده می‌کردند، آسیب‌های جدی به پوست‌شان وارد می‌شد.
 • دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس دارای یک سیستم خنک کننده نیز است که هر گاه هندپیس با رفت و برگشت‌های خود روی پوست، باعث افزایش دمای پوست می‌شود که این موضوع می‌تواند سبب سوزانده شدن پوست شود، بلافاصله بتواند دمای پوست را به پایین‌ترین حد ممکن برساند تا متقاضی لیزر از خطر درد و سوختگی در امان بماند.
 • در این دستگاه یک چیلر خنک کننده نیز قرار داده شده است که وظیفه‌ی آن حفظ کلیت دستگاه از گرمای تولیدی بیش از اندازه است که در اثر کار کرد طولانی مدت رخ می‌دهد. گفتنی است که این قطعه در کمتر دستگاه لیزر مو یافت می‌شود.

طول موج‌های بکارگیری شده در دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

در دستگاه لیزر پلاس پلاتینیوم سه طول موج با قدرت کافی قرار داده شده است که هر کدام از آنها به صورت ترکیبی ریشه‌ی مو را از بین می‌برند. این طول موج‌ها عبارتند از:

·       طول موج nm755

از این طول موج به خوبی می‌توان برای موهای نازک آن هم در همه طیف رنگ بکارگیری کرد. همچنین این طول موج که به طول موج الکساندرایت معروف است، به سطح خوبی از پوست می‌تواند نفوذ داشته باشد که تقریباً به 755 نانومتر می‌رسد. بیشترین کاربرد از این طول موج برای حذف موهای ابرو و یا لب خواهد بود.

·       طول موج 808nm

از این طول موج اکثراً در مناطقی از پوست مانند پاها، دست‌ها و گونه‌ها استفاده می‌شود. طول موج nm808 یک طول موج کلاسیک به شمار می‌رود که نفوذپذیری قابل توجهی نیز دارد. گفتنی است که میزان تکرار در این طول موج و همچنین اندازه‌ی آن به درمان سریع ضایعات پوستی و یا رفع زودتر موهای زائد کمک زیادی کرده است.

·       طول موج 1064nm

افرادی که پوست تیره‌تر دارند، بهتر است که از این طول موج برای حذف موهای زائد بدن‌شان استفاده کنند. نفوذ بسیار سنگین این طول موج به فولیکول مو به خوبی می‌تواند عمل جداسازی ریشه مو از پوست را انجام دهد. استفاده از طول موج nm1064 برای قسمت‌هایی نظیر پوست بازو، نواحی شکمی و زیر شکمی است.

مزایای استفاده از دستگاه پلاس پلاتینیوم 2022

مزایای استفاده از دستگاه پلاس پلاتینیوم 2021

نسبت به دستگاه‌های مشابه لیزر مو، استفاده از این دستگاه امکانات و مزایای بی‌شماری را در اختیار متخصصان و متقاضیان قرار می‌دهد که در ادامه به مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد:

 • جوان‌سازی پوست با سرعت باورنکردنی.
 • بهبود ضایعات پوستی که درمان‌پذیر نیستند.
 • حذف همیشگی موهای زائد بدن.
 • بهبود مشکلات عروقی پوست.
 • کاهش خطر سوختگی پوست بر اثر انجام لیزر.
 • قابلیت و توان بسیار بالا برای نفوذ با عمق بیشتر در پوست.
 • قابلیت خنک کنندگی دستگاه با استفاده از چیلر.
 • قابلیت خنک کنندگی پوست در حین اجرای کار.
 • راحتی کار و کاربردی بودن آن برای متخصص.
 • افزایش سرعت کلاژن سازی.
 • قیمت بسیار مناسب به نسبت دیگر دستگاه‌های لیزر مو.

قبل و بعد از استفاده از دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس 2022 چه اقدماتی لازم است

برای انجام عمل لیزر مو یک‌سری اقدامات باید توسط متقاضی انجام شود تا استفاده از دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس مشکلاتی را در حین انجام کار ایجاد نکند. همچنین بعد از اتمام لیزر موی زائد نیز باید از پوست مراقبت کرد که در ادامه به هر دو موضوع می‌پردازیم.

اقدامات قبل از لیزر به قرار زیر هستند:

 • استفاده از کرم‌های موبر یا دیگر روش‌های اصلاح که مو را از ریشه می‌کنند، از یک ماه قبل از استفاده از دستگاه لیزر پلاتینیوم ممنوع است.
 • یک روز مانده به انجام لیزر، با استفاده از ژیلت محل مورد نظر را اصلاح کنید.
 • استفاده از هر گونه داروی لایه‌بردار ممنوع است.
 • یک روز مانده به انجام لیزر، بدن را با استفاده از شامپو و آب به خوبی پاک‌سازی کنید.
 • استفاده از هر گونه قرص ضدالتهاب قبل از لیزر ممنوع است.
 • استفاده از داروهای شیمیایی و همچنین هر قرص یا داروی مربوط به رقیق کننده خون ممنوع است.
 • دقت کنید که اگر بیماری خاصی دارید، قبل از شروع کار، به دکتر متخصص خود گوشزد کنید.

اقدامات بعد از لیزر:

 • حداقل تا یک هفته در معرض نور خورشید قرار نگیرید. همچنین استفاده از حمام آفتاب ممنوع است. (برنزه نکنید)
 • استفاده از آرایش‌های مختلف تحریک کننده پوست ممنوع است.
 • برای بهبود پوست می‌توانید از ژل آلوئه ورا استفاده کنید.
 • نوشیدن آب حداقل 10 لیوان در روز توصیه می‌شود.
 • اگر قصد استفاده از کرم‌های ضدآفتاب دارید، حتما از کرم‌هایی استفاده نمایید که SPF بالایی دارند.
 • تا 24 ساعت بعد از لیزر مو به هیچ عنوان دوش نگیرید، خصوصاً دوش آب گرم.

قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

بر اساس آنچه که گفته شد و قابلیت‌هایی که این دستگاه دارد، می‌توان گفت که باید از قیمت‌های بالایی برخوردار باشد. پر واضح است که قیمت دستگاه لیزر موی زائد بر اساس کیفیت قطعات و کارآیی آن ارزش‌گذاری می‌شود. در این دستگاه‌ نیز وجود قطعات با کیفیتی مانند چیلر و هندپیس قیمت دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس را افزایش داده است. با این حال می‌توان امیدوار بود که آن را با قیمت مناسب خریداری کرد. اما به چه طریقی؟ در ادامه به معرفی شرکت طاهر تاج مادر نمایندگی طاهر تاج مادر می‌پردازیم که فروش تخصصی این دستگاه را بر عهده دارد.

خرید دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

امروزه استانداردهای زیبایی در سراسر جهان و نیز ایران شکل تازه‌ای به خود گرفته‌اند و به همین دلیل بسیاری از خانم‌ها و آقایان به دنبال راه‌هایی برای عمل بر مبنای این استانداردها هستند. از بین بردن موهای زائد یکی از راه‌هایی است که با استفاده از آن افراد ظاهرشان را به تصویر ایده‌آلی که از خود دارند، نزدیک می‌کنند. اگرچه طرز تفکر و دغدغه‌های مراجعین به کلینیک‌های زیبایی در این زمینه متفاوت است، اما پیشرفت فناوری کمک زیادی به افراد کرده است.

دقت داشته باشید که بسته به تکنیک مورد استفاده و دستگاهی که در کلینیک زیبایی وجود دارد، نحوه درمان و تعداد جلسات رفع موهای زائد برای هر فرد متفاوت خواهد بود. این تنوع بایستی به گونه‌ای جوابگوی طیف گسترده‌ای از سلایق مشتریان و علاقه‌مندان به لیزر موهای زائد باشد.

با این حال، اگر می‌خواهید بهترین نتایج را از لیزر موهای زائد به دست آورید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که به سراغ آخرین فناوری‌ها و جدیدترین دستگاه‌های موجود بروید. یکی از این دستگاه‌های محبوب که رفع موهای زائد را با بالاترین استانداردها و با کمترین میزان درد انجام می‌دهد، دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم پلاس است.

اکنون با استفاده از آخرین فناوری‌های روز دنیا که در دستگاه لیزر Soprano Platinum Ice Plus خلاصه شده است، افراد می‌توانند در چند جلسه و با کمترین دردسر یک بار برای همیشه از شر موهای زائد خود خلاص شوند. این دستگاه در تکمیل نسخه‌های پیشین لیزر سوپرانو (مانند سوپرانو آیس) به بازار عرضه شده و توانسته است ظرف مدتی کوتاه توجه زیادی را به خود جلب کند. شرکت آلما لیزر، سازنده لیزرهای سوپرانو بروزرسانی‌های خود را بر مبنای نظر مصرف کنندگان و با تأکید بر رفع مسائل و مشکلات موجود در نسخه‌های پیشین انجام می‌دهد.

تاکنون شرکت طاهر تاج مادر نمایندگی طاهر تاج مادر با خرید و فروش دستگاه‌های لیزر مو بخصوص دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس به مراکز تخصصی پوست و مو در ایران پیشتاز است. این شرکت چندین سال است که با داشتن کادری مجرب به تهیه و توزیع دستگاه‌های لیزر مو مشغول است. اگر احساس می‌کنید که در حال حاضر به چنین دستگاهی نیاز دارید، کافی است که به سایت رسمی این شرکت مراجعه کنید و با استفاده از شماره تماس‌های موجود در سایت با کارشناسان مربوطه ارتباط برقرار کنید.

گفتنی است که این شرکت با قیمت‌های مناسب و خدمات پس از فروش بسیار عالی به یکی از قطب‌های فروش انواع محصولات بهداشتی از جمله دستگاه‌های لیزر مو تبدیل شده است. مشاوران این تیم به صورت 24 ساعت آماده‌ پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما در خصوص دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس و یا دیگر دستگاه‌های مشابه هستند.

دیگر دستگاه های لیزر مو:

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *