قیمت دستگاه لیزر بدن : خرید دستگاه لیزر یا اجاره؟

قیمت دستگاه لیزر بدن : خرید دستگاه لیزر یا اجاره؟

باتوجه‌به تعدد گزینه‌ها و انواع دستگاه‌های مختلف موجود در بازار، پیداکردن بهترین لیزر موهای زائد، می‌تواند برای ارائه‌دهندگان خدمات لیزر چالش‌برانگیز باشد. اگر بخواهید تمامی سازندگان و مدل‌های گوناگون را مدنظر قرار دهید، به فهرستی طویل از ابزارهای لیزر موهای زائد دست خواهید یافت. در این مقاله ما هر یک از انواع مختلف این فناوری را بررسی نموده و به شما هرآنچه که باید در مورد دستگاه لیزر حرفه‌ای موهای زائد و قیمت دستگاه لیزر بدن بدانید را می‌آموزیم.

در پایان خواندن این مقاله شما می‌توانید بهترین و حرفه‌ای‌ترین ابزار حذف موهای زائد با لیزر را برای کسب‌وکار خود انتخاب کنید. خواندن این مقاله شما را به خریداری مطلع مبدل ساخته و شما را قادر می‌سازد که بهترین تصمیم را برای کسب‌وکار خود اتخاذ نمایید.

سه طول موج اصلی مورداستفاده برای حذف موهای زائد عبارت‌اند از:

هنگام بررسی لیزرهای مختلف توجه به این نکته حائز اهمیت است که این سه طول موج لیزر تنها انواع لیزرهای به‌کاررفته برای حذف موهای زائد به شمار می‌روند. اگرچه انواع بسیار متنوعی از لیزر وجود دارد، فناوری اختصاصی به‌کاررفته در ابزارهای حرفه‌ای لیزر موهای زائد از نوع لیزر پالسی بلند است. این بدان معناست که مدت‌زمانی که لیزر بر روی سطح پوست قرار می‌گیرد طولانی‌تر خواهد بود. بااین‌حال همچنان نسبت به 1 ثانیه بسیار سریع در نظر گرفته می‌شود.

لیزر در کسری از ثانیه بر روی پوست قرار می‌گیرد، اما این زمان همچنان از لیزر کیو سوئیچ (Q switch) طولانی‌تر است. لیزر کیو سوئیچ برای ازبین‌بردن تتو به کار می‌رود و مدت‌زمان قرارگیری آن بر روی پوست در مقایسه با لیزر پالسی بلند مورداستفاده در حذف موهای زائد کوتاه‌تر است.

قیمت فروش انواع دستگاه‌ لیزر حرفه‌ای

در این مقاله ارزیابی جامعی از خصوصیات و مزایا و معایب هر یک از ابزارهای تجاری حذف موهای زائد ارائه داده و قیمت دستگاه لیزر بدن را مورد بررسی قرار می‌دهیم. لیزر موهای زائد برای سالن‌های زیبایی یا کلینیک های پوست و مو سود قابل‌توجهی را به دنبال خواهد داشت. علت این موضوع به کم بودن قیمت دستگاه لیزر موهای زائد و هزینه‌های اجرایی پایین آن برمی‌گردد.

یک دستگاه لیزر حرفه‌ای موهای زائد از نوع IPL ممکن است چیزی حدود ۲۸۰۰ تا ۳۵۰۰ دلار ارزش داشته باشد. درحالی‌که هزینه هر نوبت درمان با آن 100 الی 150 دلار خواهد بود. ممکن است برای هر یک از نواحی بدن این هزینه تا 300 الی 800 دلار نیز افزایش یابد؛ بنابراین تا زمانی که سالن زیبایی‌تان مشتریان زیادی داشته باشد، امکان بازیابی هزینه‌ها و پول‌سازی سریع برای شما فراهم خواهد بود.

خانم‌ها اغلب در مقایسه با آقایان زمان و هزینه بیشتری را صرف ازبین‌بردن موهای زائد خود می‌کنند. تحقیقات نشان می‌دهند که اکثر خانم‌ها در طول زندگی خود بیش از ۲۰۰۰ دلار از پول خود را صرف خرید محصولات تراشیدن مو می‌کنند.

با درنظرداشتن این آمارها در ذهن، درمی‌یابیم که چرا بسیاری از افراد به دنبال راه‌حل‌های دائمی مانند لیزر موهای زائد می‌گردند. بااین‌حال برخی از افرادی که خواهان حذف دائمی موهای خود هستند، به دلیل این باور غلط که درمان با لیزر بسیار گران است، به سراغ این روش نمی‌روند. اگرچه هزینه‌های اولیه لیزر موهای زائد ممکن است از قیمت محصولات تراشیدن یا موم انداختن موها بیشتر باشد، در خصوص اغلب افراد این هزینه از توجیه اقتصادی درازمدت برخوردار خواهد بود.

دستگاه لیزر حرفه‌ای موهای زائد دایود؛ یک سرمایه‌گذاری مالی قابل‌ملاحظه برای کلینیک زیبایی شما

اگر می‌خواهید از یک دستگاه لیزر حرفه‌ای موهای زائد از نوع دایود با کیفیت بالا بهره‌مند شوید، ابزارهای لیزر موهای زائد ساخته شرکت ALma بهترین انتخاب شما خواهند بود. این ابزارهای لیزر موهای زائد از نوع دایود بوده و به شما در حذف موهای اضافی زیربغل، اندام‌ها، صورت، لب‌ها و دیگر بخش‌های بدن کمک می‌‌کنند. به دلیل به‌کارگیری فناوری لیزر حرفه‌ای دایود در آن‌ها، این دستگاه‌های حذف موهای زائد برای افرادی که پوستی سبزه دارند، به‌شرط آنکه موهایشان نیز تیره باشد مناسب خواهند بود.

همانند اکثر تجهیزات دیگر سالن زیبایی، دستگاه لیزر دایود نیز به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری مالی با سود قابل‌ملاحظه در نظر گرفته می‌شود. قیمت دستگاه لیزر بدن یک موضوع است؛ اما هنگامی‌که تصمیم خود را برای انتخاب لیزر گرفتید، خود را درگیر اجاره عملیاتی دستگاه خواهید یافت که رهایی یافتن از آن ممکن است بسیار دشوار باشد؛ بنابراین بسیار حائز اهمیت خواهد بود که بار اول بهترین گزینه را انتخاب کنید.

با اینکه نتایج بالینی تحقیقات بر روی این دستگاه‌ها اهمیت بالایی دارد، اما برای شما به‌عنوان فردی که قرار است در این کسب‌وکار از دستگاه لیزر کسب درآمد کنید ماجرا به همین‌جا ختم نمی‌شود. در واقع شما برای اینکه بهترین دستگاه حذف موهای زائد را برای خود انتخاب کنید، بایستی به پتانسیل درآمدزایی و سوددهی هر دستگاه نیز توجه کنید. در حقیقت این موارد فاکتورهایی ضروری برای موفقیت شما در کسب‌وکار لیزر موهای زائد به‌حساب می‌آیند. در یک‌کلام، بایستی به دنبال باارزش‌ترین سرمایه‌گذاری برای کسب‌وکار خود بگردید. به‌این‌ترتیب می‌توانید بیشترین بازگشت سرمایه را از آن خود کنید.

افراد مختلف ممکن است در رنگ پوست خود با یکدیگر تفاوت داشته باشند. به‌منظور دستیابی به بهترین نتایج حذف موهای زائد یک عامل مهم، برخورداری دستگاه لیزر از سیستم تکنیکال هوشمند تشخیص رنگ پوست است. انتخاب تن و رنگ پوستتان بر روی صفحه لمسی دستگاه، امکان موبری حرفه‌ای را به اپراتورهای سالن زیبایی اعطا خواهد کرد.

بهینه‌سازی حجم کاری و پتانسیل درآمدزایی

استفاده از سری بزرگ‌تر دستگاه امکان انتقال یکنواخت‌تر پرتوهای نور را در سراسر ناحیه درمان (خصوصاً در نواحی بزرگ‌تر مانند کمر) فراهم آورده و کمتر باعث ایجاد نتایج ناهمگن می‌شود. مزیت دیگری که برای سری‌های بزرگ‌تر مطرح می‌شود عمق بیشتر نفوذ آن‌ها در مقایسه با سری‌های کوچک‌تر است.

نواحی بزرگ‌تر مانند کمر و ساق پاها از نظر قیمت دستگاه لیزر بدن بیشترین میزان سوددهی را دارند. اما درعین‌حال خسته‌کننده‌ترین نواحی نیز محسوب می‌گردند. پیش‌تر برخی از پرستارها رغبت چندانی به انجام این فرایند نداشته و حتی به‌کلی از انجام آن‌ها سر باز می‌زدند. علتی که این افراد برای عدم رغبت خود مطرح می‌کردند خستگی مچ و درد و کوفتگی ناحیه کتف و کمر آن‌ها بود.

اکنون دستگاه‌های با شعاع لکه بزرگ‌تر در ابعاد 12 در 20 میلی‌مترمربع یا 23 در 40 میلی‌مترمربع، بیشترین میزان پوشش‌دهی را در میان تمامی انواع دستگاه‌های لیزر موهای زائد از نوع دایود به ارمغان آورده‌اند. این امر در درآمدزایی ساعتی بالاتر، سرعت بسیار بیشتر فرایند و خستگی کمتر پرستار نقش بسزایی داشته است. از سوی دیگر، کاهش مدت‌زمان درمان موجب می‌شود که بتوانید مراجعان بیشتری را در سالن زیبایی یا کلینیک خود پذیرش کنید.

به دلیل کوتاه‌تر بودن مدت‌زمان درمان، نیازی به دریافت هزینه‌های بالا از مشتریان نخواهید داشت. اکنون درمان‌های حذف موهای زائد با لیزر را می‌توان به نحوی مؤثر در مراکز ماساژ تکمیل نمود. به‌این‌ترتیب می‌توانید قیمت خدمات خود را تا ۵۰ درصد کاهش داده و به ترتیب فرایند لیزر را مقرون‌به‌صرفه‌تر سازید.

تعمیر و سرویس کردن ابزارهای لیزر حرفه‌ای موهای زائد

پس از خریداری ابزار حرفه‌ای لیزر موهای زائد و شروع به کار با آن، در مواردی نیاز به تعمیر یا سرویس کردن تجهیزات خود خواهید داشت. این هزینه‌ای مضاف بر قیمت دستگاه لیزر بدن خواهد بود. سرویس و تعمیر با کیفیت و مقرون‌به‌صرفه وسایل بسیار اهمیت دارد. اکثر شرکت‌های خدمات لیزر، سالانه هزینه‌ای بالغ‌بر 20000 دلار را به‌منظور ارائه سرویس‌های خود از خریداران دریافت می‌کنند.

برای مثال شرکت ALma خدمات و گزینه‌های مقرون‌به‌صرفه‌ای را به‌عنوان گارانتی تجهیزات خود برای مشتریان فراهم آورده است. این شرکت همچنین خدمات مرتبط با قطعات جانبی دستگاه‌ها را با هزینه‌ای بسیار پایین‌تر از سایر رقبای خود ارائه می‌کند. برخی لیزرها از قطعات قابل تعویض تشکیل شده‌اند؛ بنابراین باید پیش از خرید همواره در خصوص قطعاتی که امکان تعویض آن‌ها وجود دارد سؤال کنید. یکی از جنبه‌های مهم دیگر آگاهی از میزان دوام قطعات، خصوصاً هندپیس‌های دستگاه است. هندپیس‌های لیزر دایود می‌توانند دوامی در حد چند میلیون پالس و تا سقف ۱۰ میلیون پالس داشته باشند.

قیمت دستگاه لیزر بدن حرفه‌ای

این یک حقیقت است که قیمت دستگاه لیزر موهای زائد و لیزرهای حرفه‌ای که در مقاصد زیبایی به کار می‌روند بالاست. لیزرهای با درجه تجاری که در مراکز ماساژدرمانی، مطب‌های جراحی پلاستیک یا کلینیک پوست یافت می‌شوند برای عملکرد با قطعات باکیفیت طراحی شده‌اند. این دستگاه‌های لیزر موهای زائد حرفه‌ای و باکیفیت بازه قیمتی از ۳۰۰۰۰ دلار تا حداکثر ۲۰۰۰۰۰ دلار را به خود اختصاص می‌دهند.

بهترین نوع لیزر برای حذف موهای زائد از تلفیقی از طول موج‌های الکساندرایت و ان دی یاگ تشکیل شده و از طریق فیبرهای نوری انتقال می‌یابد. علت این امر به‌کارگیری فناوری برتر پرتو نوری، نتایج برتر آن و کیفیت بالای تجهیزات خواهد بود. لیزرهای الکساندرایت و ان دی یاگ عمدتاً هزینه‌ای بین ۸۵۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰۰ دلار دارند. در مورد ابزارهای پایین رده برای لیزر حرفه‌ای موهای زائد می‌توان به فناوری لیزر دایود اشاره کرد که قیمتی در محدوده ۳۰۰۰۰ تا ۷۵۰۰۰ دلار دارد.

به طور کلی هرچه میزان پرداختی شما بالاتر باشد، کیفیت و خدمات پس از فروش بیشتری را نیز دریافت خواهید کرد. بنابراین تعیین بودجه خود در صورت پرداخت نقدی و یا تعیین بودجه ماهانه برای پرداخت قسطی یا اجاره‌ای می‌تواند به شما در انتخاب بهترین گزینه‌های موجود یاری رساند.

پرداخت قسطی یا اجاره دستگاه لیزر موهای زائد

اگر قصد اجاره یا پرداخت قسطی دستگاه‌های لیزر زیبایی موهای زائد را دارید، ابتدا باید با فرآیند این کار آشنایی پیدا کنید. ما دو نوع گزینه پرداخت ماهانه داریم: پرداخت قسطی و پرداخت اجاره‌ای. در پرداخت قسطی شما با آخرین پرداختی خود در انتهای دوره قرارداد صاحب دستگاه لیزر می‌شوید. اجاره اعتباری محصول زمانی است که شما دستگاه را در پایان قراردادتان به صاحب آن بازمی‌گردانید، اما همچنان از میزان متغیری از حق تملک در انتهای دوره قرارداد خود بهره‌مند خواهید بود.

صرفنظر از آن که روش پرداخت قسطی یا اجاره‌ای را انتخاب کرده باشید، با توجه به قیمت دستگاه لیزر بدن نیاز به پرداخت ماهانه مبالغ قابل‌توجهی خواهید داشت و بنابراین بهتر است که در پایان اتمام قرارداد ابزار را از آن خود کنید. عمدتاً قراردادها ۳۶ ماهه، ۴۸ ماهه یا ۶۰ ماهه تنظیم می‌شوند. مقدار دقیق پرداختی ماهانه شما بستگی به میزان اعتبار، زمان حضور در کسب‌وکار و سلامت مالی کسب‌وکار شما خواهد داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *